SPOTKANIE Z PPCC W WARSZAWIE


W poniedziałek, 5 lutego 2018 r. Flavian-CatalinPah, dyrektor wykonawczy PRBCC spotkał się z Sekretarzem Generalnym PPCC (Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza), Wojciechem Baczyńskim w Warszawie. Spotkanie jest pierwszym z serii rozmów między obiema Izbami, które odbędą się w tym miesiącu, zarówno w Warszawie, jak i Bukareszcie.

Od stycznia Polsko-Rumuńska Bilateralna Izba Przemysłowo-Handlowa rozpoczęła rozmowy z innymi izbami gospodarczymi w celu zainicjowania i prowadzenia wspólnych spotkań i wydarzeń. W związku z tym członkowie PRBCC mogą być częścią dwustronnych i trójstronnych inicjatyw, mających na celu skorzystanie z bardziej rozbudowanych sieci kontaktów biznesowych.

Podczas spotkania przedstawiciele obu Izb omówili strategie rozwoju na 2018 r., podobieństwa i różnice w zakresie wydarzeń typu Business Mixer, usługi świadczone dla swoich członków. Uzgodnili również możliwość identyfikacji konkurencyjnych kontaktów B2B zarówno w obszarze firm działających w modelach współpracy polsko-rumuńskiej, jak współpracy polsko-portugalskiej.

PPCC i PRBCC będą wspierać się nawzajem we wszystkich działaniach, które mogą przynieść korzyści członkom obu Izb oraz budowanych w oparciu o nie sieci biznesowych.

Tagi: , , , , , , ,