Porty Lotnicze oraz PLL LOT nowymi członkami Izby


Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze (PPL) i PLL LOT zostają członkami Polsko-Rumuńskiej Bilateralnej Izby Przemysłowo-Handlowej. Od początku roku PRBCC udało się stworzyć strategię rozwoju i serię wydarzeń, które zwróciły uwagę polskich oraz rumuńskich środowisk biznesowych. Ostatnie powiększenie sieci biznesowej PRBCC o dwa istotne polskie przedsiębiorstwa związane z infrastrukturą oraz transportem, wywrze presję na tworzenie jeszcze silniejszych powiązań biznesowych pomiędzy firmami, co znacznie zwiększy możliwości biznesowe członków naszej Izby.

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (PPL) to jedna z czołowych firm w branży infrastruktury lotniczej w Polsce, aktywnie uczestnicząca w kształtowaniu i rozwoju tej strategicznej gałęzi przemysłu. PPL obsługuje kluczowe elementy infrastruktury państwa, napędzając cały rynek usług transportu lotniczego.

Lot Airlines to nowoczesne linie lotnicze łączące Europę Środkową i Wschodnią z innymi regionami świata. Co roku z usług LOT korzysta ponad 5 milionów pasażerów. LOT zapewnia im najbardziej efektywne i najwygodniejsze podróże z Warszawy do ponad 70 miejsc na całym świecie.


Tagi: , , , , , ,