PIERWSZE SPOTKANIE KWARTALNE PRBCC


Zarząd Polsko-Rumuńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej z przyjemnością zaprasza członków i gości PRBCC na pierwsze w tym roku spotkanie kwartalne, które odbędzie się 28 marca 2018 r., w godzinach 16.00 – 19.00 w Warszawie. Izba będzie gościć Państwa w hotelu Courtyard by Marriott, ul. Żwirki i Wigury, nr. 1.

W spotkaniu wezmą udział dwaj goście specjalni: Jego Ekscelencja, Pan Ovidiu Dranga, nadzwyczajny i pełnomocny ambasador Rumunii w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Mikołaj Wild, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Rzeczypospolitej Polskiej, Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Swój udział potwierdzili przedstawiciele ponad 50 firm.

W spotkaniu wezmą również udział: Tomasz Pisula, prezes PAIH, Rafał Milczarski, prezes LOT, Henryk Mucha, prezes PGNiG, Zbigniew Leszczyński członek Zarządu PKN Orlen, Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju.

Podczas spotkania poznamy nowych członków Izby, omówimy również najważniejsze wydarzenia Izby zaplanowane na kolejny okres: Polsko-Rumuńskie Dni IT, GO Romania, Business Mixers w Warszawie i Bukareszcie.

Wydarzenie jest adresowane do firm będących członkami Izby. W przypadku firm niezrzeszonych w PRBCC opłata za uczestnictwo wynosi 500 złotych od firmy i należy wpłacić ją z góry.

Czekamy na Was na spotkaniu będącym kolejną szansą na kontakty B2B.

R.S.V.P., do 25 marca, pod adresem office@prbcc.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,