Forum biznesowe

Członkostwo w Izbie daje możliwość do indywidualnych spotkań z osobami współtworzącymi Izbę oraz reprezentantami spółek członkowskich. Każda z firm członkowskich posiada również dostęp forum firm i specjalistów biznesowych zainteresowanych wymianą handlową między Polską a Rumunią. Decydując się na aktywne członkostwo przedstawimy Twoją firmę innym członkom i potencjalnym klientom. Będziesz częścią organizacji działającej w Twoim interesie handlowym.

Ekspozycja i promocja

Nasza strona internetowa daje dostęp do Polsko-Rumuńskiej społeczności biznesowej. Informacje zamieszczane na stronie są na bieżąco aktualizowane, a nasi członkowie mogą przekazywać informacje promujące swoją firmę, produkty oraz usługi. Każdy z członków jest zaprezentowany na naszej stronie oraz w naszym newsletterze, który trafia do firm jak i osób prywatnych. W newsletterze znajdzie się opis firmy, jej logo, zdjęcia oraz dane kontaktowe, w tym link do strony internetowej. Istnieje również możliwość zamieszczenia komunikatów prasowych na temat sukcesów spółki, które pozwolą na zwiększenie zainteresowania Twoją firmą.

Informacje i oferty

Otrzymywanie miesięcznego newslettera Izby i aktualizacji kalendarza wydarzeń biznesowych, a także dostęp do profilu innych firm członkowskich. W ten sposób każdy członek Izby pozostaje na bieżąco w kwestii nadchodzących wydarzeń, nowości, działań i możliwości w obrębie naszej społeczności biznesowej.

Wydarzenia

Każdy z członków uzyskuje możliwość uczestnictwa w wydarzeniach i oficjalnych spotkaniach wewnątrz Izby.