A

logo_fullcolor_claim

Firma Amplus Sp. z o.o. działa na rynku spożywczym już od przeszło 27 lat. Jesteśmy doświadczonym, certyfikowanym, wielokrotnie nagradzanym producentem i dystrybutorem warzyw i owoców. Ostatnio poszerzyliśmy naszą ofertę także o gotowane produkty pakowane. W dwóch obiektach w Prandocinie i Niegardowie, mieszczących się w województwie małopolskim wraz z Grupą Producentów Amplus Sp. z o.o., dysponujemy powierzchnią liczącą blisko 40 000 m2 oraz bogatym parkiem maszynowym. Mamy także własną flotę nowoczesnych samochodów chłodni, które utrzymują najwyższą jakość produktu w drodze do klienta.

Bazując na dostępie do pewnego i sprawdzonego towaru, którego drogę znamy od ziarenka aż do plonu, zainwestowaliśmy w linię produkcyjną do przetwórstwa i rozpoczęliśmy produkcję past warzywnych i owocowych pod nową marką – Natura smaku.

Jako jedyny ich dystrybutor na rynku polskim posiadamy produkty na wyłączność – kapustę coolwrap oraz marchew na soki.

Założyliśmy Stowarzyszenie Czosnku Galicyjskiego, zrzeszające podmioty, których wspólnym celem jest opracowanie i wdrożenie najlepszych światowych technologii i standardów jakości w produkcji czosnku. W 2018 r. nasz czosnek Galicyjski otrzymał prestiżowe unijne oznaczenie „Chronione Oznaczenie Geograficzne” (ChOG).

_________________________________________________

Grivita

Atelierele CFR Griviţa

S.C. Atelierele CFR Grivita S.A to firma z wieloletnią historią w zakresie konserwacji, napraw, modernizacji, remontów i przebudowywania autobusów. Firma naprawia także szeroką gamę wagonów towarowych.

Zakład został założony w 1897 roku i specjalizował się w silnikach parowych i naprawach autokarów. Z biegiem lat udoskonaliliśmy naszą technologię i doświadczenie, osiągając obecną,  najwyższą, pozycję wśród firm zajmujących się naprawą autobusów. Zajmujemy się autokarami kursującymi na trasach krajowych i międzynarodowych, autobusami specjalnymi, sypialnymi, restauracyjnymi, limuzynowymi, autokarami personelu administracyjnego oraz historycznymi posiągami.

Odpowiadając wymaganiom naszych głównych udziałowców, w ciągu ostatnich czterech lat wypracowaliśmy wzrost w zakresie rehabilitacji starych autokarów pasażerskich i dostosowywania ich do współczesnych wymogów, zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i komfortu podróżowania.

W przypadku napraw przeprowadzanych w SC Atelierele CFR Grivita SA, firma korzysta z najnowszej generacji urządzeń i podzespołów renomowanych dostawców, takich jak: SMC, Festo, Vossloh, Dowalwerke, Semco, IFE, Escha, Turck, Faiveley, SACME, Kovis , Bonatrans, Taraflex, Altro itp.

_________________________________________________

test2

Atelierele UNIKA

UNIKA jest marką w pełni rumuńską, która poświęca całą uwagę tworzeniu wyrafinowanych i wyjątkowch produtów.

Za każdym z nich kryje się historia, która przyciąga uwagę „ne ne sais quoi”, kryteria sprawdzone w ponad 20 000 zrealizowanych projektów.

Celem firmy jest tworzenie unikalnych produktów spełniających oczekiwania i wymagania wszystkich klientów, takich jak cena i wygląd, a także różnorodność produktów.

Portfolio UNIKA obejmuje produkty ze skóry ekologicznej, kolekcje skór, produkty przeznaczone dla przemysłu HoReCa, okładki kart dań, akcesoria hotelowe, skórzane torby i torebki.

_________________________________________________

test

Atlas Sp. z o.o.

W miarę rozwoju firmy ATLAS, jej działalność poszerzała się i wkraczała w nowe obszary. Grupę ATLAS stanowi dziś aż 20 podmiotów gospodarczych zlokalizowanych przede wszystkim w Polsce, a także na Białorusi, w Rumunii i na Łotwie, które zatrudniają łącznie ponad 2500 osób.

Wśród podmiotów tworzących Grupę ATLAS znajdują się przede wszystkim zakłady produkujące wyroby chemii budowlanej oparte na różnej bazie chemicznej – m.in. wyroby cementowe, gipsowe, bitumiczne czy epoksydowe. Duża różnorodność produktowa i specjalizacja poszczególnych podmiotów, sprawia, że Grupa ATLAS oferuje najszerszy asortyment wyrobów budowlanych o najwyższej jakości, pozwalający na realizację każdego etapu inwestycji budowalnej.

W skład Grupy wchodzą także podmioty dostarczające surowce do produkcji wyrobów chemii budowlanej – w tym piasek kwarcowy oraz gips i anhydryt (wydobywane w kopalniach odkrywkowych i głębinowych), a także perlit ekspandowany. Dzięki temu, cała Grupa ma zapewniony dostęp do własnej bazy surowcowej najwyższej jakości. To odróżnia Grupę ATLAS od innych producentów wyrobów budowlanych działających na polskim rynku i pozwala na sprawowanie kontroli nad utrzymaniem jakości wyrobów. Integracja producentów surowców wewnątrz Grupy ATLAS umożliwia także prowadzenie zrównoważonej gospodarki dostępnymi zasobami oraz bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z powierzonych bogactw naturalnych.

B

test_1

Barlinek S.A.

Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 9 mln m2 rocznie. Najważniejszym oferowanym produktem jest Deska Barlinecka – warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego.

Sprzedaż podłóg prowadzona jest do 55 krajów na 5 kontynentach. Znajdują one zastosowanie nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w obiektach użyteczności publicznej – biurach, hotelach, galeriach handlowych i sklepach, kinach, teatrach, muzeach itd.

Portfolio marki uzupełniają podłogi specjalistyczne Barkiet Sport, stosowane m.in. w halach i salach sportowych, klubach fitness, salach tanecznych i boiskach do squash’a. Marka oferuje również pełną gamę akcesoriów do montażu i pielęgnacji podłóg oraz znane z wysokiej jakości biopaliwa drzewne: pelet drzewny i brykiet kominkowy.

C

test

Carpathia Capital S.A.

Carpathia Capital jest funduszem venture capital/private equity, który powstał w odpowiedzi na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw działających w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej. Jesteśmy pierwszym funduszem notowanym na rynku alternatywnym AeRO prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Bukareszcie.

Celem inwestycyjnym Spółki jest uzyskanie długookresowego wzrostu kapitału, poprzez inwestowanie w zdywersyfikowany portfel instrumentów finansowych emitowanych przez MŚP, notowanych na rynkach głównych Giełdy Papierów Wartościowych w Bukareszcie oraz Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, a także na rynkach alternatywnych AeRO i NewConnect.

Zarząd spółki jest zdania, że brak długookresowego kapitału w sektorze MŚP Europy Środkowo-Wschodniej, przy jednoczesnym wysokim zapotrzebowaniu na kapitał i jego ograniczonej podaży, dostarcza wiele ciekawych możliwości inwestycyjnych. Inicjatywa rumuńskiej Giełdy Papierów Wartościowych w Bukareszcie aby utworzyć rynek alternatywny AeRO jest wielką szansą dla sektora MŚP, gdyż stworzona została dodatkowa przestrzeń rynkowa zarówno dla wejść jak i wyjść.

_________________________________________________

test

Chopin Airport Development

Chopin Airport Development jest liderem inwestycji okołolotniskowych w Polsce. Spółka jest jednocześnie inwestorem, operatorem oraz administratorem istniejących obiektów, a także inwestycji realizowanych od podstaw. Jako franczyzobiorca współpracuje z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi takimi jak Marriott, Hilton, Best Western, International Hotel Group.

Spółka zarządza wielokrotnie nagradzanym za jakość usług hotelem Courtyard by Marriott sąsiadującym z warszawskim Lotniskiem Chopina. W 2013 roku CAD uruchomiła w Warszawie i Gdańsku dwa obiekty pod marką Hampton by Hilton. W 2015 roku portfolio Spółki wzbogaciło się o trzygwiazdkowy wypoczynkowo – konferencyjny Hotel Jurata zlokalizowany na Półwyspie Helskim. W trakcie realizacji jest inwestycja przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach, gdzie powstanie hotel Moxy. W 2017 roku, Spółka rozpoczęła świadczenie usług cateringowych na rzecz salonów Executive Lounge i VIP Line na terenie Lotniska Chopina.

Aktualnie trwają prace wykończeniowe nad sąsiadującym z Lotniskiem Chopina pierwszym pięciogwiazdkowym hotelem przylotniskowym w Polsce pod marką Renaissance.

_________________________________________________

test

CIECH S.A.

CIECH powstał w 1945 roku. Dziś jest liderem polskiego rynku chemicznego i jedną z największych polskich firm o międzynarodowym zasięgu.

To grupa konkurencyjna i nowocześnie zarządzana. W jej skład wchodzi osiem zakładów produkcyjnych oraz firmy handlowe i usługowe. Grupa CIECH oferuje najwyższej klasy produkty chemiczne: soda kalcynowana (drugie miejsce w Europie), soda oczyszczona, sól, żywice poliestrowe i epoksydowe, produkty AGRO i produkty szklane oraz inne chemikalia. Mają one zastosowanie m.in. w przemyśle: szklarskim, spożywczym, meblowym, do produkcji detergentów, w rolnictwie oraz budownictwie.

E

test

Electrogrup

Electrogrup założony 20 lat temu reprezentuje grupę firm zatrudniających ponad 700 pracowników. Do grupy firm należą: Electrogrup, Direct One, Nova Power & Gas, Wesee and Netcity.

Grupa Electrogroup prowadzi działalność w zakresie budowania infrastruktury, telekomunikacji oraz dostaw energii elektrycznej i gazu ziemnego, rozwijając złożone projekty na poziomie krajowym i europejskim.

Optymalizacja kosztów, czasu wdrożenia i wpływu na środowisko to kluczowe cechy strategii Electrogrup. Kładziemy nacisk na wykorzystanie możliwości wzajemnego połączenia obszarów, na których działają spółki z Grupy.

_________________________________________________

test

eMAG

Założona w 2001 roku firma eMAG jest pionierem handlu elektronicznego w Rumunii i stała się liderem rynku w regionie dzięki swojej obecności w Bułgarii, na Węgrzech i w Polsce. Firma stale inwestuje w usługi, które pomagają klientom zaoszczędzić czas i pieniądze.

EMAG to miejsce, gdzie każdy może szukać i zamówić coś, z dowolnego miejsca i w każdej chwili. Ciągle rozwijająca się oferta produktów jest utrzymywana zarówno przez eMAG jak i przez partnerów na rynku.

Klienci korzystają z wysokiej jakości obsługi klienta, która zakłada między innymi 30-dniowe prawo do zwrotu produktu, otwarcie przesyłki podczas doręczenia, całodobowego centrum obsługi, płatności za pośrednictwem eCredit, aplikacji mobilnej, natychmiastowej obsługi zamówień I „Payment by Swap”.

EMAG jest częścią grupy NASPERS, jednego z największych sprzedawców internetowych na świecie.

I

test

INC S.A.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską grupą kapitałową. Funkcjonujemy w obszarze inwestycji oraz doradztwa na rynku kapitałowym. Od 2006 r. INC jest spółką publiczną, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (zadebiutowała jako Inwest Consulting).

Od 1996 roku wspieramy rozwój małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w pomocy dynamicznym spółkom działającym w różnych sektorach gospodarki w uzyskaniu, a następnie utrzymaniu przewagi konkurencyjnej oraz w osiągnięciu obranych celów.

Nasz zespół to doświadczeni i posiadający udokumentowane kompetencje doradcy. Znamy standardy rynku kapitałowego i oczekiwania inwestorów.

test

INC Rating 

INC Rating działa jako agencja ratingowa na obszarze Polski oraz Unii Europejskiej. Agencja podlega nadzorowi przez Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA). INC Rating swoje usługi dedykuje podmiotom sektora publicznego, przede wszystkim jednostkom samorządu terytorialnego, samodzielnym publicznym zakładom opieki zdrowotnej oraz spółkom komunalnym.

Naszym celem jest dążenie do trwałej poprawy jakości rynków finansowych. Chcemy umożliwić otrzymanie ratingu kredytowego nawet małym podmiotom, dla których ceny usług innych agencji ratingowych stanowią barierę nie do przejścia. Uważamy, że uczynienie z ratingów kredytowych standardu będzie kluczowe dla rozwoju polskiego rynku kapitałowego w najbliższych latach.

Nasz zespół posiada ponad 20 letnie doświadczenie we współpracy z samorządami. W tym czasie przeprowadziliśmy 275 emisji obligacji komunalnych na kwotę ponad 3 miliardów złotych oraz wykonaliśmy ponad 100 analiz finansowych i opracowań inwestycyjnych dla JST i spółek komunalnych.

W 2006 roku współtworzyliśmy wraz z GPW rynek NewConnect oraz rynek Catalyst. Wyrazy podziękowania oraz dyplomy, jakie otrzymała nasza grupa kapitałowa z rąk Prezesa Giełdy Papierów Wartościowych są najlepszym dowodem uznania.

_________________________________________________

test

IQ Management

IQ Management to rumuńska firma teleinformatyczna świadcząca usługi zarządzania bazami danych, projektowania i rozwoju szerokiej gamie aplikacji internetowych.

K

test_1

KR Group

KR Group to polska, dynamicznie rozwijająca się grupa księgowo-podatkowa o międzynarodowym zasięgu
Od 2000 roku zbudowaliśmy w Polsce silną pozycję na konkurencyjnym rynku usług księgowych, podatkowych, audytu oraz kadr i płac.

W 2016 roku podjęliśmy strategiczną decyzję o zwiększeniu obecności w tej części Europy poprzez otwarcie oddziałów KR Group w Czechach, Rumunii oraz na Węgrzech.

Naszym usługom towarzyszy doskonałe zrozumienie realiów biznesowych, dzięki czemu w portfolio KR Group znajdują się najbardziej renomowane międzynarodowe firmy.

Bogata wiedza naszych ekspertów w połączeniu z wieloletnimi doświadczeniami zdobytymi w największych firmach audytorskich i konsultingowych (w tym m.in. w „Wielkiej Czwórce”), umożliwia nam świadczenie usług dla firm niezalenie od ich wielkości, rodzaju czy sektora.

L

Lot_test

LOT Airlines

Jesteśmy nowoczesną linią lotniczą łączącą Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Co roku gościmy na pokładach naszych samolotów niemal 7 milionów pasażerów, którym codziennie zapewniamy możliwie najkrótszą i najbardziej komfortową podróż ponad 90 destynacji na świecie, dziennie wykonując średnio 350 rejsów. Jako jedyni w regionie oferujemy rejsy dalekodystansowe – bezpośrednio latamy do Nowego Jorku, Chicago, Los Angeles, Newark, Toronto, Pekinu, Tokio czy Seulu, a już w maju 2018 roku otwieramy kolejne połączenia dalekodystasowe z Warzsawy do Singapuru i z Budapesztu do Nowego Jorku i Chicago.

Nasz warszawski hub jest efektywnym i konkurencyjnym centrum przesiadkowym dla Polski i CEE. Optymalnie zbudowana siatka połączeń, szybkie transfery, dogodne czasy startów i lądowań, a przy tym położenie w centrum Europy i przyjazna infrastruktura lotniska – to atuty, dzięki którym zapewniamy szerokie możliwości przesiadkowe i „conectivity” dla regionu.

Z nami każdy podróżuje tak jak lubi. Dzięki bogatej palecie klas, taryf, produktów i usług dajemy dowolność komponowania podróży z najbardziej ulubionych, przydatnych i potrzebnych elementów. Również dzięki temu stajemy się linią pierwszego wyboru dla coraz większej liczby pasażerów w regionie. Zaufanie do nas potwierdzają liczne nagrody, które otrzymujemy każdego roku, w tym te najważniejsze – przyznawane głosami pasażerów. LOT to przede wszystkim ludzie – pełni pozytywnej energii, którzy umiejętnie łączą nowoczesność z tradycją.

Najlepsza kadra pilotów – często uznanych na świecie mistrzów, wykwalifikowanych załóg i personelu na ziemi codziennie dba o naszych pasażerów z pasją i zaangażowaniem. Wspólnie budujemy najbardziej międzynarodową polską markę.

M

logo

Morex GM i Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski jest obecna na rynku wydawniczym od prawie 30 lat. To firma rodzinna, tworzona przez ludzi pełnych zapału i ciekawych pomysłów, kochających książki i szanujących Czytelników, w której szybka reakcja na potrzeby Klientów jest priorytetem.

Niezmiennie patrzymy w przyszłość i stawiamy na ciągły rozwój. Obecnie specjalizujemy się w wydawaniu książek dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dbamy o to, by nasze publikacje były nowoczesne, kolorowe i wydawane z ogromną starannością, by dzieci, biorąc je do ręki, ćwiczyły zdolności manualne, wzbogacały swoją wiedzę i słownictwo, pobudzały wyobraźnię, rozwijały koncentrację i kształtowały zmysły.

Naszym młodym Czytelnikom proponujemy różne rodzaje aktywności: od rozpoznawania kontrastowych barw przez niemowlęta, poprzez tradycyjne kolorowanie kredkami, malowanie wodą, układanie trójwymiarowych modeli z papieru, origami, trenowanie umiejętności pisania i liczenia, rozwiązywanie zagadek, aż do ćwiczenia samodzielnego czytania.

Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski prężnie działa nie tylko na rynku polskim, lecz także międzynarodowym. Bierze udział w krajowych i zagranicznych targach książki. Jej tytuły są wydawane w ponad 25 krajach, w Europie i poza nią, m.in. w Rumunii, Czechach, Rosji, Bułgarii, Argentynie, Włoszech, Meksyku, Mongolii i Chinach.

O

test

Orlen Asfalt

ORLEN Asfalt Sp. z o.o należy do Grupy Kapitałowej ORLEN i jest jednym z największych w Polsce i Europie Środkowej dostawców lepiszcza bitumicznego wykorzystywanego do produkcji nawierzchni asfaltowych. Całościowy pakiet udziałów w spółce należy do PKN ORLEN S.A. Pod nazwą ORLEN Asfalt spółka została zarejestrowana w dniu 21 lipca 2003 r. z siedzibą w Płocku przy ulicy Chemików 7, a od 1 marca 2015 roku przy ulicy Łukasiewicza 39.

Od października 2012 roku ORLEN Asfalt jest właścicielem czeskiej spółki ORLEN Asfalt Česká republika, powstałej w efekcie zakupu 100% udziałów spółki Paramo Asfalt, zajmującej się sprzedażą asfaltów produkowanych w Litvinovie i Pardubicach.

17 kwietnia 2013 roku oficjalnie zarejestrowany został pod nazwą ORLEN Asfalt Sp. z o.o. PLOCK – Sucursala Bucuresti oddział w Rumunii, zapewniając tym samym dalszy intensywny rozwój aktywności na rynkach południowych oraz na wydłużenie sezonu sprzedaży. Rok później spółka stała się użytkownikiem terminala kolejowego, powstałego z myślą o usprawnieniu przeładunku asfaltu i przyspieszeniu dostaw na linii Polska – Rumunia. Na nowo powstałym obiekcie zostały zainstalowane trzy zbiorniki z pełną infrastrukturą, przeznaczone do magazynowania asfaltu o łącznej pojemności 5000 ton.

Aktualnie ofertę Grupy Kapitałowej ORLEN stanowią asfalty pochodzące z pięciu ośrodków produkcyjnych w Płocku i Trzebini (Polska),

Pardubicach i Litvinovie (Czechy) oraz Możejkach (Litwa): asfalty drogowe, asfalty modyfikowane ORBITON, asfalty wysokomodyfikowane ORBITON HiMA, asfalty wielorodzajowe i asfalty przemysłowe.

P

Pt_site

PESCADO GRUP Ltd.

PESCADO GRUP Ltd. jest obecnie jednym z głównych graczy na rynku produktów rybnych, oferującym szeroki asortyment produktów, a także usługi sprzedaży i dystrybucji w oparciu o najwyższe standardy. Firma jest liderem rynku w segmencie sałatek rybnych, ryb, ikry w oleju oraz w marynatach.

Produkty PESCADO są sprzedawane pod dwiema markami będącymi własnością firmy od 15 lat (BONITO i SALMAR), a także pod własnymi markami klientów Firmy, m.in. CARREFOUR, ARO, TIP, CLEVER.

Stosowane receptury oraz troska o utrzymanie wysokiej jakości produkcji, a także stosowane metody pakowania produktów, zapewniły PESCADO udział w rumuńskim rynku na poziomie około 35% całego segmentu.

PESCADO może zapewnić szeroką gamę produktów i usług dla swoich klientów – w tym wyjątkowo bogaty wybór produktów rybnych, sałatek z ryb, ikry, ryb wędzonych, marynowanych a także sprzedaż i dystrybucję produktów na terytorium Rumunii.

Firma poszukuje dostawców (producentów ryb i ikry) na polskim rynku.

_________________________________________________

Platinet

PLATINET S.A.

Platinet to międzynarodowa i dynamicznie rozwijającą się firma z branży elektroniki użytkowej, nośników danych, technologii bezprzewodowych, urządzeń mobilnych i akcesoriów komputerowych.

Jesteśmy znani jako wiarygodny producent i dystrybutor wysokiej jakości elektroniki o pozycji lidera wśród największych polskich eksporterów. Przez ostatnią dekadę wypracowaliśmy najwydajniejsze standardy biznesowe, które pozwalają nam działać na całym świecie i zarządzać ponad 3 000 portfolio produktów z siedzib w Europie, USA i Chinach.

Silna pozycja budowana przez lata zapewnia stabilność zarówno nam, jak i naszym klientom, którzy mogą liczyć na nasze pełne wsparcie logistyczne i biznesowe, zaplecze marketingowe oraz serwis. Dziś wyznaczamy trendy, budujemy europejski rynek urządzeń i technologii mobilnych. Nasza codzienna praca to szukanie ciekawych pomysłów i trendów na przyszłość. Robiąc to, jednocześnie potwierdzamy, że innowacyjne produkty mogą być dostępne w racjonalnych cenach. Właśnie dlatego skupiamy się na promocji wysokiej jakości urządzeń i technologii, które mogą być wykorzystane w pracy, domu i w biurze – oferujemy innowacje, które ułatwiają życie. Każdego dnia potwierdzamy biznesową wizję PLATINET: Zainspiruje nas przyszłości.

_________________________________________________

test

PORTA KMI ROMANIA S.R.L. 

25 lat temu powstał pierwszy zakład produkujący drzwi w Bolszewie koło Wejherowa. W 1992 roku kilkuosobowy zespół zaczął produkować pierwsze skrzydła drzwiowe.

Od samego początku firmą PORTA KMI POLAND zarządza Jacek Sarnowski. Kolejne lata to niezwykle dynamiczny rozwój firmy. Budowa wyspecjalizowanych zakładów w Ełku, Suwałkach oraz Rumunii aż po otwarcie nowoczesnego parku maszynowego Porta STEEL.

Firma PORTA projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości.

Drzwi PORTA to również jakość i bezpieczeństwo. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard. Naszym powodem do dumy są drzwi techniczne, które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycje pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty.

Do produkcji drzwi używamy komponenty dostarczane nam przed światowych liderów. Wsłuchujemy się w głos architektów. Robimy wszystko, aby drzwi PORTA odpowiadały na ich potrzeby projektowe.

_________________________________________________

Port

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (PPL) jest wiodącym podmiotem lotniczej infrastruktury transportowej w Polsce, biorącym aktywny udział w kształtowaniu i rozwoju tego strategicznego sektora gospodarki. Jest liderem rynku, do którego należą kluczowe elementy infrastruktury państwa, gwarantujące niezakłóconą zdolność funkcjonowania podmiotów działających w branży usług lotniczych.

W zasobach PPL znajduje się m.in. Lotnisko Chopina w Warszawie (EPWA) – największy w Polsce i jeden z większych portów lotniczych w Europie Środkowo–Wschodniej. Lotnisko Chopina posiada status międzynarodowego centrum przesiadkowego, zapewniającego państwu dostępność do międzynarodowych szlaków komunikacyjnych. Stale utrzymuje i rozwija zdolność operacyjną na rzecz przewoźników oferujących m.in. połączenia długodystansowe. Lotnisko Chopina w Warszawie jest też bazą narodowego przewoźnika PLL LOT. W 2016 r. port ten uzyskał blisko 40 proc. udziału rynku w lotniczym ruchu pasażerskim w Polsce, realizując 155 tys. operacji, z których skorzystało 12,8 mln pasażerów.

P.P. „Porty Lotnicze” to również podmiot dominujący Grupy Kapitałowej PPL (GK PPL). Przedsiębiorstwo posiada udziały lub akcje 15 spółek m.in. zarządzających portami lotniczymi.

_________________________________________________

test1

PROMASIBEVENT S.R.L.

Firma specjalizuje się w e-commerce i jest platformą dla szerokiej gamy produktów. Od ponad 10 lat firma tworzy produkty pod własną marką.

_________________________________________________

Ptak

Ptak S.A.

PTAK to największy okręg związany z przemysłem odzieżowym w Europie Środkowej, łączący zakupy hurtowe i detaliczne. Centrum otwarte w 1993 roku, dziś jest centrum eksportu polskiej mody na rynki globalne.

Największa część PTAK Fashion City to centrum hurtowe – najbardziej popularne miejsce zakupów przez sklepy i butiki w Polsce. Można tu kupić produkty tysiący producentów i importerów odzieży, z których większość stanowią polskie marki.

Miasto Mody PTAK znajduje się w samym sercu Polski, tuż przy głównym skrzyżowaniu, na skrzyżowaniu autostrady A1 i drogi ekspresowej S8.

R

test

Raben Logistics Polska oferuje usługi z zakresu dystrybucji krajowej, międzynarodowej oraz kompleksowej obsługi logistycznej, a także frachtu morskiego i lotniczego.

W Polsce firma istnieje ponad 25 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i pozycja na rynku gwarantują świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług logistycznych.

Zasoby spółki to ok. 3700 pracowników, zróżnicowane magazyny o pow. ok. 500 tys. m2 i ponad 3000 nowoczesnych środków transportu.

Raben zajmuje się obsługą wielu grup produktowych, m.in. artykułów spożywczych, FMCG, kosmetyków, towarów przemysłowych i artykułów chemicznych oraz produktów niebezpiecznych.

Funkcjonująca od lat stabilna sieć oddziałów ułatwia szybkie i bezpieczne przemieszczanie przesyłek, zarówno w  Polsce, jak i w Europie.

___________________________________________________

Untitled-1

RudnikAgro

RudnikAgro Sp. z o.o. oferuje kompleksowe wsparcie rolnictwa oraz zapewnia najwyższy standard obsługi. Zajmujemy się dystrybucją środków ochrony roślin, nawozów, nasion oraz obrotem płodami rolnymi. Dla firm dystrybucyjnych oraz producentów rolnych RudnikAgro Sp. z o.o. jest stabilnym i wiarygodnym parterem. Doceniamy wyróżnienia przyznawane naszej firmie min. przez miesięcznik Forbes, jednak prawdziwym powodem do dumy jest zaufanie jakim obdarzyli nas nasi Klienci.

W świecie agrobiznesu firma RudnikAgro jest przewodnikiem, który zawsze i chętnie podzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci w możliwie najkrótszym czasie mieli dostęp do najbardziej efektywnych i innowacyjnych produktów. Naszą intencją jest stworzenie oferty, która w kompleksowy sposób pozwoli zaspokoić potrzeby i oczekiwania Klientów.

Portfolio produktów nawozowych obejmuje saletrę, saletrzak, mocznik, siarczan amonu,  roztwór saletrzano-mocznikowy, DAP, sól potasową, NPK, wapno, nawozy do fertygacji oraz nawozy dolistne. Zaopatrujemy w nawozy klientów w Polsce oraz na terenie UE korzystając z firm spedycyjnych zapewniających najwyższy poziom usług w transporcie lądowym, kolejowym i morskim.

_________________________________________________

test2

Rumunskie Smaki

Firma powstała w 2015 roku z inicjatywy Mariusa Navodaru. Głównym celem Rumuńskich Smaków jest promowanie MADE IN RUMUNIA w Polsce, bycie ambasadorem rumuńskiego wina i żywności wysokiej jakości, przyczyniając się tym samym do lepszego wizerunku Rumunii w Polsce i na świecie.

Liczne nagrody i medale otrzymane w różnych międzynarodowych konkursach potwierdzają doskonałą jakość rumuńskiego wina. Rumuńskie Smaki przeznaczone są dla wszystkich rumuńskich producentów wina i żywności, którzy chcieliby wejść ze swoimi produktami na polski rynek.

Dzięki doświadczeniu na polskim rynku, nasza firma może być najlepszym partnerem wszystkich inicjatyw, które mają na celu sprzedaż produktów spożywczych i produktów związanych z winem.

Nieustannie poszukujemy rozwoju naszego rumuńskiego zaplecza i partnerów, zachowując pasję do dobrej jakości wina.

___________________________________________________

S

test

SDK Management S.R.L.

SDK Management to firma działająca na rumuńskim rynku inwestycji w nieruchomości. Zbudowanaw oparciu o doświadczenie nowoczesnych menedżerów i ludzi biznesu z czasów, kiedy nieruchomości należały do państwa, rozpoczął swój pierwszy projekt w 2002 roku i błyskwicznie ewoluując co skutkuje spektakularnym wzrostem.

Firma SDK zapewnia doradztwo, projektowanie, finansowanie, zarządzanie budową i prowadzenie każdego rodzaju inwestycji w nieruchomości w Bukareszcie i innych dużych miastach rumuńskich.

_________________________________________________

Selena

Selena FM S.A

Selena operuje na rynkach międzynarodowych produkując i dostarczając profesjonalnym wykonawcom i indywidualnym użytkownikom szeroką gamę chemii budowlanej. Nasza oferta to m.in. piany poliuretanowe, kleje, uszczelniacze i systemy ociepleń budynków. Portfolio naszych marek otwierają Tytan Professional, Quilosa, Artelit Professional i Matizol.

Selena powstała w Polsce w 1992 roku, a budowane od tego czasu doświadczenie dzieli między cztery kontynenty, kilkadziesiąt państw i szereg obszarów działalności. Jesteśmy jednym z trzech największych producentów piany poliuretanowej na świecie. Globalne doświadczenia – zdobyte na zróżnicowanych rynkach lokalnych – pozwalają nam na stałe poszukiwanie nowych ścieżek rozwoju.

_________________________________________________

SmartPoint

SmartPoint S.R.L.

Smartpoint jest najważniejszą niezależną agencją w Rumunii, oferującą od 2005 r. zintegrowane usługi komunikacji zewnętrznej dla firm z różnych branż w Europie Wschodniej.

Głównymi atutami firmy są: wyspecjalizowany zespół, doświadczony w wielu dziedzinach; portfolio zintegrowanych usług komunikacyjnych (ATL / BTL / PR); doświadczenie w rozwoju regionalnych kampanii digitalowych (Rumunia, Serbia, Bułgaria, Chorwacja, Słowenia, Bośnia i Hercegowina) oraz udokumentowane wyniki.

Smartpoint prowadzi działania komunikacyjne ze swojej siedziby w Bukareszcie, ale także w regionie, poprzez zespoły w Belgradzie i Sofii.

Portfel klientów obejmuje liderów rynkowych, takich jak eMAG (część grupy Naspers), CISCO, Epson, Kingston Technology, Nordeus, NVIDIA, Sony, UPS, Reckitt Benckiser, Playstation, KDF Energy, NOD, Banca Romaneasca, Hemofarm, KDF Energy.

_________________________________________________

test

Summa Linguae

Summa Linguae jest pierwszym i jedynym polskim dostawcą usług tłumaczeniowych notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, z długoletnim doświadczeniem w obsłudze klientów korporacyjnych, polskich LSP oraz instytucji publicznych. Firma rozwija się organicznie, a także poprzez przejęcia i fuzje w Polsce, Indiach, Europie, Ameryce i Azji.

Summa Linguae może lokalnie wykorzystywać swoje globalne zasoby, a tym samym dostarczać swoim klientom szeroką i kompleksową ofertę. W 2016 roku firma rozpoczęła nową linię biznesową dedykowaną europejskim i amerykańskim firmom LSP: tłumaczenie, lokalizacja, DTP, napisy i napisy głosowe, testowanie oprogramowania / witryny / aplikacji i outsourcing zarządzania projektami, QC oraz inne funkcje.

Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie, posiada biura w Polsce, Rumunii, Indiach i USA oraz ponad 130 pracowników, gotowych pomóc i pracować dla największych prywatnych firm w Polsce i za granicą, w tym ponad 2500 klientów korporacyjnych. Przetłumaczyliśmy ponad miliard słów na kilkadziesiąt języków, wykonaliśmy setki tysięcy godzin tłumaczeń symulatnicznych.

Summae Linguae tłumaczy z ponad 100 języków obcych, oferując innowacyjne rozwiązania i najwyższy standard usług wspierany przez EN 15038 i ISO 9001: 2008/2009; 27001: 2013; 17100: certyfikaty jakości 2015.

_________________________________________________

test

SuperBet

Firma bukmacherska działająca na rynku od 8 lat. W ramach planu podbicia rynku Europy Środkowo-Wschodniej, wchodzi do Polski. Jako nowy operator zakładów sportowych, Superbet otrzymał właśnie licencję Ministra Finansów na oferowanie usług zakładów sportowych.

Założony w 2009 roku w Rumunii, Superbet jest jednym z największych operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku bukmacherskim, zakładów wzajemnych i gier losowych. Firma przyjmuje zakłady na wydarzenia sportowe, polityczne i społeczne.

Lider rumuńskiego rynku Superbet jest jednym z głównych dostawców usług zakładów bukmacherskich w tej części Europy. Na poziomie międzynarodowym firma mocno inwestuje we własny zespół. W ostatnich miesiącach do zespołu dołączyli najlepsi eksperci z całej branży, posiadający wieloletnie doświadczenie w William Hill, Bet365, Ladbrokes i bwin. Planuje wkrótce otworzyć pierwsze 50 punktów.

_________________________________________________

test

Supersnow

Supersnow to firma oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie naśnieżania stoków narciarskich i specjalizująca się w zabezpieczaniu śniegu przed imprezami sportowymi. Chociaż Supersnow jest najmłodszą firmą w branży naśnieżania, w porównaniu z konkkurencją rozwija się znacznie szybciej.

Supersnow jest wiodącym producentem urządzeń do naśnieżania, takich jak armatki śnieżne, lance, wysięgniki, czy automatyczne systemy naśnieżania (SNOWMATIC).

Supersnow oferuje najnowszą innowacyjną maszynę – AWS – All Weather Snow (produkcja śniegu w temperaturach od 0 do +40). Rozwiązania oferowane przez Supersnow obejmują również projektowanie, rurociągi, stacje pomp, stacje uzdatniania wody, zbiorniki retencyjne.

Snow Making Systems Supersnow zajmująca się konserwacją i naprawą maszyn śnieżnych powstała w 2000 roku i stale się rozwijała. W 2005 roku wyprodukowano pierwszy pistolet na śnieg 900 M, w 2015 roku powstała nowa nowoczesna fabryka, w 2017 roku połączyła się z firmą Bӓchler.

Pistolety śnieżne Supersnow zdobyły uznanie w Azji, Europie i Ameryce Północnej. Jednak firma nie zatrzymuje się na swojej działalności i zamierza rozszerzyć działalność na inne rynki, takie jak Australia, Nowa Zelandia i Ameryka Południowa.

Supersnow zabezpiecza imprezy sportów zimowych. Firma współpracowała i brała udział w takich wydarzeniach jak Puchar Świata w Skokach Narciarskich – Zakopane, Mistrzostwa Europy w Biatlonie – Duszniki Zdrój, Puchar Świata w Skokach Narciarskich – Wisła i Białoruski Klub Biathlonu.

T

Test1_200x200

Tekna Chem Romania

TEKNA CHEM powstała dzięki gotowości grupy techników i chemików, którzy zdobyli ionierskie doświadczenie w branży cementowo-betonowej. Są oni obecni w tym sektorze od 1965 roku.

TEKNA CHEM powstała w wyniku fuzji grup chemików i techników, która połączyła wiedzę i technologiczne know-how, gwarantując sukces TEKNA CHEM na światowym rynku. Wysoko wykwalifikowani inżynierowie działu sprzedaży, pracują z klientami tam, gdzie są niezbędni, oferując im nie tylko szeroką gamę produktów, ale również pomoc techniczną konieczną przy wdrażaniu najlepszych rozwiązań.

TEKNA CHEM odpowiada na potrzeby swoich klientów rozmawiając z nimi oraz umiejętnie określając ich potrzeby – to pozwala na dostosowanie produkcji do wymagań klientów, takich jak: rodzaj aplikacji, agregaty do użycia, warunki pogodowe, ograniczenia implementacyjne oraz wiele innych.

V

test

Vinarte

Firma Vinarte aktywnie uczestniczy w rynku polskim, będąc idealnym dostawcą wina dla wszelkich imprez i klientów. Firma Vinarte została założona w 1998 r., Obecnie zajmuje się trzema obszarami uprawy winorośli, mianowicie Villa Dawn – Dealu Mare, Bolovanu – Sâmbureşti i Starmina – Mehedinţi, wszystkie w Rumunii.

W Sâmbureşti (okręg Olt, Rumunia) Vinarte uprawia winogrona na powierzchni 60 hektarów, na której znajduje się Zamek Bolovanu – jeden z najstarszych i najpiękniejszych w Rumunii. Skład mineralny to typowe gleby aluwialne, zdolne do produkcji win o wielkim charakterze. Idealny mikroklimat tych ziem gwarantuje doskonałą równowagę pomiędzy poziomem cukru, kwasowości i polifenoli.

W Starminie, Turnu Severin (hrabstwo Mehedinţi) Vinarte posiada obszar uprawy winorośli na poziomie 190 hektarów. Położona w południowo-zachodniej części kraju, ze śródziemnomorskim klimatem sprawia, że wina z tej winnicy zawsze wyróżniały się znakomitym smakiem. Tutaj temperatura idealna jest przez cały rok, a wiele godzin słonecznych pomaga osiągnąć pełną dojrzałość winogron.

W miejscowości Zoreşti, Dealu Mare (okręg Buzău) Vinarte posiada 132 hektary w jednym z najbardziej znanych regionów winiarskich. Dealu Mare jest szczególnie znana z produkcji win czerwonych.

___________________________________________________

W

Wasko

Wasko

Od ponad 25 lat dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego i ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.

Jesteśmy młodym (średnia wieku 31 lat), nowocześnie zorganizowanym, w pełni zinformatyzowanym przedsiębiorstwem, zbudowanym na solidnych podstawach finansowych, osiągającym poważne sukcesy w wielu dziedzinach życia gospodarczego kraju.

Po połączeniu w 2006 roku ze spółką akcyjną Hoga.pl S.A. – pierwszym portalem internetowym notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie – staliśmy się spółką giełdową, której kapitalizacja wynosi 300 mln zł.

Jako autoryzowany partner największych światowych producentów sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego oraz oprogramowania, dostarczamy naszym klientom rozwiązania wykorzystujące stabilne i nowoczesne technologie informatyczne. Jesteśmy jednym z wiodących krajowych dostawców specjalistycznych usług serwisowych.

_________________________________________________

test

Wens Travel

Wens Travel oferuje kompletne wycieczki turystyczne w Rumunii, będąc jednym z niewielu biur podróży, które rozumieją rolę doradcy i przewodnika, dostosowując wakacje i wycieczki do wymagań klienta.

Nasze usługi stopniowo ulegały dywersyfikacji, osiągając sukcesy w znalezieniu rozwiązań dostosowanych do potrzeb biznesu, rozrywki, imprez i związanych z nimi kompleksowych usług, w tym wynajmu samochodów, transferów, wiz itd.

Od 1997 roku naszą misją jest nadanie sensu i wartości podróżom i wakacjom, łącząc każdy szczegół w autentyczny i jednolity pakiet. Lojalność klientów potwierdza naszą kreatywność, doświadczenie i szybkość w tworzeniu niestandardowych pakietów w czasie rzeczywistym. Będąc w 100 procentach rumuńską firmą byliśmy świadkami miłości i profesjonalizmu w każdym rodzaju podróży. Z naszych usług skorzystało już ponad 15 000 klientów, co sprawia, że jesteśmy w czołówce najsłynniejszych biur podróży w Transylwanii.

W ciągu 20 lat działalności firma Wens Travel jest nie tylko dostawcą usług turystycznych, ale pomysłodawcą ciekawych wakacji. Nasze pomysły nie są inspirowane zdjęciami ani obrazami, opierają się na doświadczeniach naszych klientów i agentów. Dlatego też jesteśmy dumni, że możemy przekształcić i połączyć nasze doświadczenia z naszymi klientami, marzeniami i pragnieniami.

To jest dopiero Początek pięknej podróży.