A

image001

Główną działalnością naszej firmy – AETOS TRADING & CONSULTING jest handel produktami rolnymi i produktami przemiału. Naszymi dostawcami są bezpośredni producenci, drobne i duże firmy, które handlują zbożem.
Klientami firmy są młyny, hodowle zwierząt oraz duże przedsiębiorstwa obracające produktami zbożowymi..

Ponad 20 – letnie doświadczenie zdobyte w zarządzaniu gruntami rolnymi gwarantuje świadczenie usług i produktów o wysokich standardach jakościowych. Zespół, który zbudowaliśmy przez lata, jest gotowy na spotkanie z Tobą, pomagając Ci w pełni wykorzystać produkty, które wyhodowałeś z wielką starannością.

W ostatnich latach firma rozszerzyła swoją działalność na rynku międzynarodowym, poprzez import ryżu  oraz eksport pasz. Plany krótko- i
średnioterminowe ustalone przez kierownictwo firmy koncentrują się na poszerzaniu międzynarodowych relacji z dostawcami i klientami, zwłaszcza z krajów takich jak Grecja i Bułgaria.

_________________________________________________

Vimetco_Alro_RGB

ALRO
Aluminium po prostu niezbędne

Firma ALRO, założona w 1961 r. i która rozpoczęła produkcję w 1965 r., jest jedynym producentem aluminium pierwotnego i stopów aluminium w Rumunii oraz jednym z największych pionowo zintegrowanych producentów aluminium w Europie pod względem zdolności produkcyjnej. ALRO jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Bukareszcie od października 1997 r. (kod: ALR), a od marca 2019 r. wchodzi w skład BET, głównego indeksu rumuńskiego rynku kapitałowego, oraz BET-TR, wersji BET z całkowitym zwrotem.

W ciągu ostatnich pięciu dekad ALRO wykazała swoje zaangażowanie na rzecz swoich pracowników, partnerów oraz klientów i stała się jednym z głównych filarów rumuńskiej gospodarki. Po znaczących inwestycjach w najnowocześniejszy sprzęt i innowacyjną technologię, ALRO osiągnęła zdolność produkcyjną 265 000 t / rok aluminium elektrolitycznego, 35 000 t / rok aluminium z recyklingu i 335 000 t / rok odlewanego aluminium.

Nasze produkty:

 • Produkty z aluminium pierwotnego: kęsiska, druty, pręty.
 • Produkty płaskie przetworzone: płyty, blachy, taśmy, taśmy walcowane, gładkie, wytłaczane i prążkowane.

Rynki, które obsługujemy:

Przemysł lotniczy – dostawca certyfikowany przez Airbusa;
Przemysł samochodowy- różne komponenty i zastosowania;
Przemysł stoczniowy;
Płyty ze stopów twardych, poddane obróbce cieplnej do form;
Produkty konsumenckie;
Ogólne wyroby inżynierskie;
Półprodukty do przetwarzania;
Elektronika.

Jako spółka, która koncentruje się na produktach o wysokiej wartości dodanej, ALRO będzie nadal rosnąć i rozwijać się, oferując nowe produkty, które spełniają wymagania globalnego rynku.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej ALRO: www.alro.ro

_________________________________________________

logo_fullcolor_claim

Firma Amplus Sp. z o.o. działa na rynku spożywczym już od przeszło 27 lat. Jesteśmy doświadczonym, certyfikowanym, wielokrotnie nagradzanym producentem i dystrybutorem warzyw i owoców. Ostatnio poszerzyliśmy naszą ofertę także o gotowane produkty pakowane. W dwóch obiektach w Prandocinie i Niegardowie, mieszczących się w województwie małopolskim wraz z Grupą Producentów Amplus Sp. z o.o., dysponujemy powierzchnią liczącą blisko 40 000 m2 oraz bogatym parkiem maszynowym. Mamy także własną flotę nowoczesnych samochodów chłodni, które utrzymują najwyższą jakość produktu w drodze do klienta.

Bazując na dostępie do pewnego i sprawdzonego towaru, którego drogę znamy od ziarenka aż do plonu, zainwestowaliśmy w linię produkcyjną do przetwórstwa i rozpoczęliśmy produkcję past warzywnych i owocowych pod nową marką – Natura smaku.

Jako jedyny ich dystrybutor na rynku polskim posiadamy produkty na wyłączność – kapustę coolwrap oraz marchew na soki.

Założyliśmy Stowarzyszenie Czosnku Galicyjskiego, zrzeszające podmioty, których wspólnym celem jest opracowanie i wdrożenie najlepszych światowych technologii i standardów jakości w produkcji czosnku. W 2018 r. nasz czosnek Galicyjski otrzymał prestiżowe unijne oznaczenie „Chronione Oznaczenie Geograficzne” (ChOG).

_________________________________________________

Grivita

Atelierele CFR Griviţa

S.C. Atelierele CFR Grivita S.A to firma z wieloletnią historią w zakresie konserwacji, napraw, modernizacji, remontów i przebudowywania autobusów. Firma naprawia także szeroką gamę wagonów towarowych.

Zakład został założony w 1897 roku i specjalizował się w silnikach parowych i naprawach autokarów. Z biegiem lat udoskonaliliśmy naszą technologię i doświadczenie, osiągając obecną,  najwyższą, pozycję wśród firm zajmujących się naprawą autobusów. Zajmujemy się autokarami kursującymi na trasach krajowych i międzynarodowych, autobusami specjalnymi, sypialnymi, restauracyjnymi, limuzynowymi, autokarami personelu administracyjnego oraz historycznymi posiągami.

Odpowiadając wymaganiom naszych głównych udziałowców, w ciągu ostatnich czterech lat wypracowaliśmy wzrost w zakresie rehabilitacji starych autokarów pasażerskich i dostosowywania ich do współczesnych wymogów, zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i komfortu podróżowania.

W przypadku napraw przeprowadzanych w SC Atelierele CFR Grivita SA, firma korzysta z najnowszej generacji urządzeń i podzespołów renomowanych dostawców, takich jak: SMC, Festo, Vossloh, Dowalwerke, Semco, IFE, Escha, Turck, Faiveley, SACME, Kovis , Bonatrans, Taraflex, Altro itp.

_________________________________________________

test2

Atelierele UNIKA

UNIKA jest marką w pełni rumuńską, która poświęca całą uwagę tworzeniu wyrafinowanych i wyjątkowch produtów.

Za każdym z nich kryje się historia, która przyciąga uwagę „ne ne sais quoi”, kryteria sprawdzone w ponad 20 000 zrealizowanych projektów.

Celem firmy jest tworzenie unikalnych produktów spełniających oczekiwania i wymagania wszystkich klientów, takich jak cena i wygląd, a także różnorodność produktów.

Portfolio UNIKA obejmuje produkty ze skóry ekologicznej, kolekcje skór, produkty przeznaczone dla przemysłu HoReCa, okładki kart dań, akcesoria hotelowe, skórzane torby i torebki.

_________________________________________________

Logo_small_AC

ATLANTIC CONTRACT

Atlantic Contract to firma o zasięgu globalnym, która umożliwia firmom uczestniczenie w przetargach ogłaszanych przez Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych, w tym US Army oraz przez państwa członkowskie i sojusznicze NATO. Wyszukujemy także kontrakty w ponad 20 bazach przetargowych agend ONZ.

Nasi pracownicy wielokrotnie realizowali i realizują kontrakty prowadzone przez firmy z wielu państw na terenie amerykańskich inwestycji federalnych, zarówno wojskowych, jak i cywilnych. Wszyscy dysponują odpowiednimi, najwyższymi referencjami. Posiadają także certyfikaty US Army i NATO uprawniające do prowadzenia projektów na terenie amerykańskich baz wojskowych i placówek federalnych.

Po zarejestrowaniu przez nas Państwa firmy w bazach zamówień federalnych, ONZ oraz NATO, codziennie będziecie mieli dostęp do setek przetargów na wszystkich kontynentach i kontraktów realizowanych w prawie wszystkich branżach. Nasz dział wyszukiwania przetargów pracuje na rzecz naszych klientów praktycznie 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

Nasza kadra  to doświadczeni praktycy,  kierownicy projektów dla US Army w Polsce i Europie, prawnicy specjalizujący się w polskim prawie gospodarczym oraz w Federalnym Prawie Zamówień Rządowych USA.

Stale współpracujemy z konsultantami, doradcami i byłymi oficerami kontraktowymi wywodzącymi się ze struktur US Army, NATO,  US Navy,  US Air Force,  ONZ, Kongresu i Senatu USA, Departamentu Obrony USA, Logistycznej Agencji Obrony (DLA), Army and Air Force Exchange Service (AAFES) oraz wielu kluczowych instytucji rządowych.

Działamy zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, jakości i zarządzania oczekiwanymi wobec partnerów dla US Arm,  NATO i Organizacji Narodów Zjednoczonych.

DLACZEGO WARTO Z NAMI ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ ?

Jako nieliczni na polskim rynku posiadamy wiedzę, bazę kontaktów i udokumentowane sukcesy w branży kontraktów dla US Army, ONZ i NATO na Świecie, w Europie i w Polsce. Z nami już w 6 tygodni dicier Państwo mogli przystępować jako zarejestrowani dostawcy do ponad 100.000 przetargów.

_________________________________________________

test

Atlas Sp. z o.o.

W miarę rozwoju firmy ATLAS, jej działalność poszerzała się i wkraczała w nowe obszary. Grupę ATLAS stanowi dziś aż 20 podmiotów gospodarczych zlokalizowanych przede wszystkim w Polsce, a także na Białorusi, w Rumunii i na Łotwie, które zatrudniają łącznie ponad 2500 osób.

Wśród podmiotów tworzących Grupę ATLAS znajdują się przede wszystkim zakłady produkujące wyroby chemii budowlanej oparte na różnej bazie chemicznej – m.in. wyroby cementowe, gipsowe, bitumiczne czy epoksydowe. Duża różnorodność produktowa i specjalizacja poszczególnych podmiotów, sprawia, że Grupa ATLAS oferuje najszerszy asortyment wyrobów budowlanych o najwyższej jakości, pozwalający na realizację każdego etapu inwestycji budowalnej.

W skład Grupy wchodzą także podmioty dostarczające surowce do produkcji wyrobów chemii budowlanej – w tym piasek kwarcowy oraz gips i anhydryt (wydobywane w kopalniach odkrywkowych i głębinowych), a także perlit ekspandowany. Dzięki temu, cała Grupa ma zapewniony dostęp do własnej bazy surowcowej najwyższej jakości. To odróżnia Grupę ATLAS od innych producentów wyrobów budowlanych działających na polskim rynku i pozwala na sprawowanie kontroli nad utrzymaniem jakości wyrobów. Integracja producentów surowców wewnątrz Grupy ATLAS umożliwia także prowadzenie zrównoważonej gospodarki dostępnymi zasobami oraz bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z powierzonych bogactw naturalnych.

_________________________________________________

B

test_1

Barlinek S.A.

Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 9 mln m2 rocznie. Najważniejszym oferowanym produktem jest Deska Barlinecka – warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego.

Sprzedaż podłóg prowadzona jest do 55 krajów na 5 kontynentach. Znajdują one zastosowanie nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w obiektach użyteczności publicznej – biurach, hotelach, galeriach handlowych i sklepach, kinach, teatrach, muzeach itd.

Portfolio marki uzupełniają podłogi specjalistyczne Barkiet Sport, stosowane m.in. w halach i salach sportowych, klubach fitness, salach tanecznych i boiskach do squash’a. Marka oferuje również pełną gamę akcesoriów do montażu i pielęgnacji podłóg oraz znane z wysokiej jakości biopaliwa drzewne: pelet drzewny i brykiet kominkowy.

_________________________________________________

logo_blueprojects

BLUE PROJECTS

Blue Projects to szybko rozwijająca się firma projektowa, specjalizująca się w inżynierii oraz kompleksowym zarządzaniu procesem inwestycyjnym.

Posiadamy globalne, zróżnicowane doświadczenie w branży przemysłowej i komercyjnej. Z sukcesem zrealizowaliśmy szerokie spektrum projektów, począwszy od zakładów produkcyjnch, centrów logistycznych, magazynów do obiektów komercyjnych  oraz real estate.

Firma została założona w Rumunii w 2007 roku. Od tego czasu z powodzeniem dostarczamy swoje usługi na rynku międzynarodowym w ponad 22 krajach na świecie.

Obecnie swoje biura posiadamy również w Polsce, Belgii, Holadnii, Anglii, Rosji, Niemczech, Kanadzie, RPA czy Mołdawii.

_________________________________________________

C

carpathia_preipo_logo1_inc

Carpathia Capital S.A.

Carpathia Capital jest funduszem venture capital/private equity, który powstał w odpowiedzi na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw działających w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej. Jesteśmy pierwszym funduszem notowanym na rynku alternatywnym AeRO prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Bukareszcie.

Celem inwestycyjnym Spółki jest uzyskanie długookresowego wzrostu kapitału, poprzez inwestowanie w zdywersyfikowany portfel instrumentów finansowych emitowanych przez MŚP, notowanych na rynkach głównych Giełdy Papierów Wartościowych w Bukareszcie oraz Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, a także na rynkach alternatywnych AeRO i NewConnect.

Zarząd spółki jest zdania, że brak długookresowego kapitału w sektorze MŚP Europy Środkowo-Wschodniej, przy jednoczesnym wysokim zapotrzebowaniu na kapitał i jego ograniczonej podaży, dostarcza wiele ciekawych możliwości inwestycyjnych. Inicjatywa rumuńskiej Giełdy Papierów Wartościowych w Bukareszcie aby utworzyć rynek alternatywny AeRO jest wielką szansą dla sektora MŚP, gdyż stworzona została dodatkowa przestrzeń rynkowa zarówno dla wejść jak i wyjść.

_________________________________________________

CBRE_green

CBRE Group, Inc. (NYSE: CBRE), spółka z listy Fortune 500 i S&P 500 z siedzibą w Dallas, jest największą na świecie firmą doradczą i inwestycyjną w zakresie nieruchomości komercyjnych (na podstawie przychodów za 2019 r.). Firma zatrudnia ponad 100 000 pracowników (z wyłączeniem podmiotów stowarzyszonych) i obsługuje inwestorów i najemców nieruchomości za pośrednictwem około 530 biur (z wyłączeniem podmiotów stowarzyszonych) na całym świecie. W Rumunii CBRE oferuje szeroki zakres zintegrowanych usług, w tym zarządzanie i koordynację transakcji, zarządzanie projektami, usługi projektowe i budowlane, zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie inwestycjami, wycenę, wynajem nieruchomości, doradztwo strategiczne, sprzedaż nieruchomości, usługi hipoteczne i usługi deweloperskie. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę www.cbre.ro lub pobierz aplikację CUE by CBRE z App Store lub Google Play.

_________________________________________________

test

Chopin Airport Development

Chopin Airport Development jest liderem inwestycji okołolotniskowych w Polsce. Spółka jest jednocześnie inwestorem, operatorem oraz administratorem istniejących obiektów, a także inwestycji realizowanych od podstaw. Jako franczyzobiorca współpracuje z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi takimi jak Marriott, Hilton, Best Western, International Hotel Group.

Spółka zarządza wielokrotnie nagradzanym za jakość usług hotelem Courtyard by Marriott sąsiadującym z warszawskim Lotniskiem Chopina. W 2013 roku CAD uruchomiła w Warszawie i Gdańsku dwa obiekty pod marką Hampton by Hilton. W 2015 roku portfolio Spółki wzbogaciło się o trzygwiazdkowy wypoczynkowo – konferencyjny Hotel Jurata zlokalizowany na Półwyspie Helskim. W trakcie realizacji jest inwestycja przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach, gdzie powstanie hotel Moxy. W 2017 roku, Spółka rozpoczęła świadczenie usług cateringowych na rzecz salonów Executive Lounge i VIP Line na terenie Lotniska Chopina.

Aktualnie trwają prace wykończeniowe nad sąsiadującym z Lotniskiem Chopina pierwszym pięciogwiazdkowym hotelem przylotniskowym w Polsce pod marką Renaissance.

_________________________________________________

test

CIECH S.A.

CIECH powstał w 1945 roku. Dziś jest liderem polskiego rynku chemicznego i jedną z największych polskich firm o międzynarodowym zasięgu.

To grupa konkurencyjna i nowocześnie zarządzana. W jej skład wchodzi osiem zakładów produkcyjnych oraz firmy handlowe i usługowe. Grupa CIECH oferuje najwyższej klasy produkty chemiczne: soda kalcynowana (drugie miejsce w Europie), soda oczyszczona, sól, żywice poliestrowe i epoksydowe, produkty AGRO i produkty szklane oraz inne chemikalia. Mają one zastosowanie m.in. w przemyśle: szklarskim, spożywczym, meblowym, do produkcji detergentów, w rolnictwie oraz budownictwie.

_________________________________________________

E

logo podstawowe

GRUPA ECDP

Kim jesteśmy?

Grupa ECDP jest jedną z wiodących firm konsultingowych w Polsce obecną na rynku od 14 lat. Obecnie zrzesza kilkanaście spółek w kraju oraz 18 oddziałów na świecie świadczących usługi doradztwa prawnego, podatkowego oraz inwestycyjnego dla biznesu.  Nasza oferta jest kierowana zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i firm rodzinnych działających we wszystkich branżach.

Wspomagamy klientów m.in. w zakresie podatków pośrednich i bezpośrednich, cen transferowych, akcyzy, jak również międzynarodowego planowania podatkowego. Świadczymy usługi audytorskie, kadrowe a także outsourcing  księgowo-płacowy. Szkolimy z zakresu prawa podatkowego i finansów, prawa pracy oraz zamówień publicznych. Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne związane
z działalnością gospodarczą klientów. Pomagamy polskim przedsiębiorcom w ekspansji i prowadzeniu biznesu na zagranicznych rynkach zapewniając pełną obsługę w języku polskim.

Grupa ECDP  jako pierwsza polska firma doradcza utworzyła swoje spółki za granicą. Jest obecna poprzez własne oddziały i podmioty partnerskie m.in. w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Rumunii, na Litwie, Białorusi, Ukrainie, Malcie, Cyprze, w Holandii, Islandii oraz Wielkiej Brytanii. Główne biura regionalne w Polsce znajdują się w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Wrocławiu.

Działalność ECDP była przez ostatnie lata wielokrotnie doceniana czołowymi miejscami
w prestiżowych rankingach, m.in. „Największych Firm Doradztwa Podatkowego” Dziennika Gazety Prawnej oraz „Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego” Rzeczpospolitej.

_________________________________________________

test

Electrogrup

Electrogrup założony 20 lat temu reprezentuje grupę firm zatrudniających ponad 700 pracowników. Do grupy firm należą: Electrogrup, Direct One, Nova Power & Gas, Wesee and Netcity.

Grupa Electrogroup prowadzi działalność w zakresie budowania infrastruktury, telekomunikacji oraz dostaw energii elektrycznej i gazu ziemnego, rozwijając złożone projekty na poziomie krajowym i europejskim.

Optymalizacja kosztów, czasu wdrożenia i wpływu na środowisko to kluczowe cechy strategii Electrogrup. Kładziemy nacisk na wykorzystanie możliwości wzajemnego połączenia obszarów, na których działają spółki z Grupy.

_________________________________________________

test

eMAG

Założona w 2001 roku firma eMAG jest pionierem handlu elektronicznego w Rumunii i stała się liderem rynku w regionie dzięki swojej obecności w Bułgarii, na Węgrzech i w Polsce. Firma stale inwestuje w usługi, które pomagają klientom zaoszczędzić czas i pieniądze.

EMAG to miejsce, gdzie każdy może szukać i zamówić coś, z dowolnego miejsca i w każdej chwili. Ciągle rozwijająca się oferta produktów jest utrzymywana zarówno przez eMAG jak i przez partnerów na rynku.

Klienci korzystają z wysokiej jakości obsługi klienta, która zakłada między innymi 30-dniowe prawo do zwrotu produktu, otwarcie przesyłki podczas doręczenia, całodobowego centrum obsługi, płatności za pośrednictwem eCredit, aplikacji mobilnej, natychmiastowej obsługi zamówień I „Payment by Swap”.

EMAG jest częścią grupy NASPERS, jednego z największych sprzedawców internetowych na świecie.

_________________________________________________

logo_30lat

Ewa-Bis

Firma Ewa-Bis została założona w 1987 roku w Warszawie. Założycielem firmy i Członkiem Zarządu jest Marek Marzec. Ewa-Bis należy do Ewa-Bis Group działającej w kilku gałęziach biznesu. Ewa-Bis obecnie eksportuje owoce i warzywa do ok. 50 krajów na całym świecie, w tym do niemal całej Europy. Firma należy do 20 największych eksporterów w Polsce i współpracuje z ok. 60 grupami producenckimi i ok. 100 indywidualnymi rolnikami. Najważniejszym kierunkiem działalności jest eksport świeżych i mrożonych warzyw i owoców. W ofercie firmy znajdują się również soki NFC, koncentraty oraz produkty FMCG. Zapewniamy zarówno produkty konwencjonalne, jak i ekologiczne. Prowadzimy spółki w pięciu krajach, pracujemy w Polsce, Rosji, Niemczech, Ukrainie i Kanadzie. Ewa-Bis Group zatrudnia 200 osób, a w 2016 roku wypracowała 60 mln zł przychodów ze sprzedaży. Współpracujemy z sieciami handlowymi i dystrybucyjnymi, przetwórcami oraz hurtowniami. W związku z tym, że świetnie rozwijamy nasz handel zagraniczny, zostaliśmy uhonorowani tytułem Wybitny Eksporter Roku 2017.

G

logo_czerwone_poziom

GANNET GUARD SYSTEMS

Spółka GANNET GUARD SYSTEMS powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie  rynku związane z zapewnieniem większego bezpieczeństwa ludzi i mienia. Zajmujemy się namierzaniem i odnajdywaniem obiektów, dzięki czemu  możliwe jest odzyskiwanie samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli,
maszyn budowlanych, maszyn rolniczych czy łodzi, które padły łupem złodziei.

Nasze systemy monitoringu z powodzeniem wykorzystywane są do zarządzania flotą przez zorganizowane przedsiębiorstwa, a także osoby prywatne. Ułatwiają działalność operacyjną, pozwalają ograniczyć koszty, umożliwiają optymalizację prowadzonych działań, usprawniają łańcuch
decyzyjny, zapewniają pełną kontrolę nad zadaniami wykonywanymi przez pracowników i wspierają biznes poprzez  zwiększenie efektywności. Podnoszą również bezpieczeństwo oraz ułatwiają
codzienną pracę związaną z użytkowaniem pojazdów.

Na polskim rynku aktywnie działamy od 1997 roku, wdrażając rozwiązania  znane na Zachodzie, w tym w Skandynawii, skąd pochodzi nasz know-how. Pierwsza generacja modułu GanTrack wykorzystywanego do monitorowania  pojazdów została w całości opracowana i wyprodukowana w Norwegii na
zamówienie jednego z największych towarzystw ubezpieczeniowych – Unii Storebrand. Pierwotnie moduł służył do geolokalizacji łodzi turystycznych i jachtów. W efekcie dalszego rozwoju
znalazł on zastosowanie w innych segmentach rynku – począwszy od przyczep kempingowych, przez samochody, kończąc na motocyklach czy kontenerach.

Z naszych urządzeń skorzystało dotychczas już niemal 30 tysięcy użytkowników.

_________________________________________________

A LOGO GOMAR

GOMAR

Wytwórnia Szkła Technicznego i Laboratoryjnego GOMAR powstała w 1986 roku. Od wielu lat jest największym producentem areometrów i termoareometrów szklanych na rynku Polskim. To firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem w produkcji areometrów, sięgająca roku 1963. Produkty jej charakteryzują się niezwykła precyzyjnością i dokładnością.

Gomar dostarcza swój asortyment do wielu firm z różnych branż. Jej głównymi odbiorcami są hurtownie sprzętem laboratoryjnym, browarnie, winiarnie, polmosy, instytuty naukowe, petrochemie, urzędy i instytucje państwowe, jednostki wojskowe i wiele innych.

Portfolio produkowanych areometrów obejmuje m.in. densymetry, alkoholomierze, cukromierze, solomierze, areometry specjalne, areometry wg Baumé, areometry w skali API, wskaźniki do użytku domowego.

_________________________________________________

H

20190325_Logo_HopCity_podstawowe

Hop.City (JedenŚlad Sp. z o.o.)

Oferuje kompleksowe rozwiązania dla użytkowników, podmiotów biznesowych oraz samorządów zainteresowanych usługami sharingowymi. Całość spina autorski system i aplikacja do bezkluczykowego wynajmu pojazdów elektrycznych (skutery) na minuty. Polska spółka została założona w 2017 roku przez trójkę znajomych: Karolinę Sikorską, Łukasza Banacha oraz Marcina Brzeskiego. W maju 2019 roku Hop.City został jednym z laureatów projektu akceleracyjnego Warsaw BOOSTER.

I

test

INC S.A.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską grupą kapitałową. Funkcjonujemy w obszarze inwestycji oraz doradztwa na rynku kapitałowym. Od 2006 r. INC jest spółką publiczną, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (zadebiutowała jako Inwest Consulting).

Od 1996 roku wspieramy rozwój małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w pomocy dynamicznym spółkom działającym w różnych sektorach gospodarki w uzyskaniu, a następnie utrzymaniu przewagi konkurencyjnej oraz w osiągnięciu obranych celów.

Nasz zespół to doświadczeni i posiadający udokumentowane kompetencje doradcy. Znamy standardy rynku kapitałowego i oczekiwania inwestorów.

___________________________________________________

INC_RGB_Rating3

INC Rating 

INC Rating działa jako agencja ratingowa na obszarze Polski oraz Unii Europejskiej. Agencja podlega nadzorowi przez Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA). INC Rating swoje usługi dedykuje podmiotom sektora publicznego, przede wszystkim jednostkom samorządu terytorialnego, samodzielnym publicznym zakładom opieki zdrowotnej oraz spółkom komunalnym.

Naszym celem jest dążenie do trwałej poprawy jakości rynków finansowych. Chcemy umożliwić otrzymanie ratingu kredytowego nawet małym podmiotom, dla których ceny usług innych agencji ratingowych stanowią barierę nie do przejścia. Uważamy, że uczynienie z ratingów kredytowych standardu będzie kluczowe dla rozwoju polskiego rynku kapitałowego w najbliższych latach.

Nasz zespół posiada ponad 20 letnie doświadczenie we współpracy z samorządami. W tym czasie przeprowadziliśmy 275 emisji obligacji komunalnych na kwotę ponad 3 miliardów złotych oraz wykonaliśmy ponad 100 analiz finansowych i opracowań inwestycyjnych dla JST i spółek komunalnych.

W 2006 roku współtworzyliśmy wraz z GPW rynek NewConnect oraz rynek Catalyst. Wyrazy podziękowania oraz dyplomy, jakie otrzymała nasza grupa kapitałowa z rąk Prezesa Giełdy Papierów Wartościowych są najlepszym dowodem uznania.

_________________________________________________

logo jpeg-02

Intercarpatia to firma specjalizująca się w doradztwie i specjalistycznym wsparciu operacyjnym na rynku rumuńskim. Misją Intercarpatii jest dostarczanie wysokiej jakości usług doradczych związanych z ekspansją biznesu do Rumunii przedsiębiorstwom zainteresowanym rozwojem na tym rynku.

Nasze usługi:

 • badanie rynku i strategia rozwoju w Rumunii;
 • poszukiwanie partnerów biznesowych w Rumunii;
 • aktywny rozwój handlowy w imieniu klienta, rozwój sprzedaży;
 • poszukiwanie podwykonawców i produktów, sourcing;
 • lokalizacja działalności, identyfikacja firm do nabycia;
 • przedstawicielstwo handlowe;
 • tworzenie oddziału i spółek zależnych.

Dzięki znajomości rynku rumuńskiego, rumuńskojęzycznego zespołu, jak i doświadczenia w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i rozwoju biznesu, wspieramy Klientów na każdym etapie ekspansji do Rumunii.

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw z branż: rolno-spożywczej, transportowej i logistycznej, produkcji przemysłowej, maszyn przemysłowych, handlu detalicznego.

Zapraszamy do kontaktu!

_________________________________________________

test

IQ Management

IQ Management to rumuńska firma teleinformatyczna świadcząca usługi zarządzania bazami danych, projektowania i rozwoju szerokiej gamie aplikacji internetowych.

_________________________________________________

J

JSH

Firma J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. jest prywatną, niezależną organizacją, która w sposób kompleksowy łączy usługi rzeczoznawczo-kontrolne z szerokim spektrum badań analitycznych prowadzonych we własnych laboratoriach.
Naszymi klientami są producenci, przetwórcy i dystrybutorzy żywności,
kosmetyków, chemii gospodarczej i budowlanej, opakowań, zabawek i leków. Świadczymy usługi inspekcyjne i kontrolne transportu lądowego i morskiego.  Oferujemy usługi w zakresie kontroli i poboru prób wody, ścieków, gleby i odpadów.
Prowadzimy szkolenia i certyfikujemy systemy jakości.
Kadra doświadczonych ekspertów i inspektorów J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. od wielu lat zapewnia bezstronną ocenę jakości kontrolowanych towarów. Centralne laboratorium w Gdyni oraz sieć specjalistycznych laboratoriów lokalnych w Polsce oraz w Rumunii, Litwie, Łotwie,
Chorwacji, Węgrzech, Słowenii, oferuje szeroki zakres akredytowanych analiz: fizyko-chemicznych, mikrobiologicznych i sensorycznych.

___________________________________________________

logo-just-car gold-kopia

JUST CARS CLUB to profesjonalne usługi najmu szerokiej gamy najwyższej klasy ekskluzywnych samochodów. Supersportowe modele dostarczają kierującemu niezapomnianych wrażeń z jazdy, a nasza luksusowa flota gwarantuje bezpieczną, wygodną i stylową podróż. Jakość usługi VIP Shuttle jest gwarantowana doświadczeniem we współpracy z osobistościami ze świata biznesu, sportu polityki i showbiznesu. Nasi kierowcy płynnie mówią po angielsku. Obsługujemy ambasady  i międzynarodowe delegacje.
Nawiązując współpracę z Just Cars Club, klient może liczyć na indywidualną ofertę dostosowaną do jego potrzeb i oczekiwań. Auto podstawiamy we wskazane miejsce i dbamy o to, żeby było w stu procentach gotowe do jazdy. Zapewniamy też pełne wsparcie dedykowanego opiekuna, gwarantujemy minimalny zakres formalności i maksymalnie przejrzyste warunki umowy. Najem nie obciąża historii kredytowej klienta.

K

test_1

KR Group

KR Group to polska, dynamicznie rozwijająca się grupa księgowo-podatkowa o międzynarodowym zasięgu
Od 2000 roku zbudowaliśmy w Polsce silną pozycję na konkurencyjnym rynku usług księgowych, podatkowych, audytu oraz kadr i płac.

W 2016 roku podjęliśmy strategiczną decyzję o zwiększeniu obecności w tej części Europy poprzez otwarcie oddziałów KR Group w Czechach, Rumunii oraz na Węgrzech.

Naszym usługom towarzyszy doskonałe zrozumienie realiów biznesowych, dzięki czemu w portfolio KR Group znajdują się najbardziej renomowane międzynarodowe firmy.

Bogata wiedza naszych ekspertów w połączeniu z wieloletnimi doświadczeniami zdobytymi w największych firmach audytorskich i konsultingowych (w tym m.in. w „Wielkiej Czwórce”), umożliwia nam świadczenie usług dla firm niezalenie od ich wielkości, rodzaju czy sektora.

_________________________________________________

L

Lot_test

LOT Airlines

Jesteśmy nowoczesną linią lotniczą łączącą Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Co roku gościmy na pokładach naszych samolotów niemal 7 milionów pasażerów, którym codziennie zapewniamy możliwie najkrótszą i najbardziej komfortową podróż ponad 90 destynacji na świecie, dziennie wykonując średnio 350 rejsów. Jako jedyni w regionie oferujemy rejsy dalekodystansowe – bezpośrednio latamy do Nowego Jorku, Chicago, Los Angeles, Newark, Toronto, Pekinu, Tokio czy Seulu, a już w maju 2018 roku otwieramy kolejne połączenia dalekodystasowe z Warzsawy do Singapuru i z Budapesztu do Nowego Jorku i Chicago.

Nasz warszawski hub jest efektywnym i konkurencyjnym centrum przesiadkowym dla Polski i CEE. Optymalnie zbudowana siatka połączeń, szybkie transfery, dogodne czasy startów i lądowań, a przy tym położenie w centrum Europy i przyjazna infrastruktura lotniska – to atuty, dzięki którym zapewniamy szerokie możliwości przesiadkowe i „conectivity” dla regionu.

Z nami każdy podróżuje tak jak lubi. Dzięki bogatej palecie klas, taryf, produktów i usług dajemy dowolność komponowania podróży z najbardziej ulubionych, przydatnych i potrzebnych elementów. Również dzięki temu stajemy się linią pierwszego wyboru dla coraz większej liczby pasażerów w regionie. Zaufanie do nas potwierdzają liczne nagrody, które otrzymujemy każdego roku, w tym te najważniejsze – przyznawane głosami pasażerów. LOT to przede wszystkim ludzie – pełni pozytywnej energii, którzy umiejętnie łączą nowoczesność z tradycją.

Najlepsza kadra pilotów – często uznanych na świecie mistrzów, wykwalifikowanych załóg i personelu na ziemi codziennie dba o naszych pasażerów z pasją i zaangażowaniem. Wspólnie budujemy najbardziej międzynarodową polską markę.

_________________________________________________

M

logo

Morex GM i Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski jest obecna na rynku wydawniczym od prawie 30 lat. To firma rodzinna, tworzona przez ludzi pełnych zapału i ciekawych pomysłów, kochających książki i szanujących Czytelników, w której szybka reakcja na potrzeby Klientów jest priorytetem.

Niezmiennie patrzymy w przyszłość i stawiamy na ciągły rozwój. Obecnie specjalizujemy się w wydawaniu książek dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dbamy o to, by nasze publikacje były nowoczesne, kolorowe i wydawane z ogromną starannością, by dzieci, biorąc je do ręki, ćwiczyły zdolności manualne, wzbogacały swoją wiedzę i słownictwo, pobudzały wyobraźnię, rozwijały koncentrację i kształtowały zmysły.

Naszym młodym Czytelnikom proponujemy różne rodzaje aktywności: od rozpoznawania kontrastowych barw przez niemowlęta, poprzez tradycyjne kolorowanie kredkami, malowanie wodą, układanie trójwymiarowych modeli z papieru, origami, trenowanie umiejętności pisania i liczenia, rozwiązywanie zagadek, aż do ćwiczenia samodzielnego czytania.

Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski prężnie działa nie tylko na rynku polskim, lecz także międzynarodowym. Bierze udział w krajowych i zagranicznych targach książki. Jej tytuły są wydawane w ponad 25 krajach, w Europie i poza nią, m.in. w Rumunii, Czechach, Rosji, Bułgarii, Argentynie, Włoszech, Meksyku, Mongolii i Chinach.

_________________________________________________

N

LOGO NISSA 2015 w-b

Historia marki NISSA zaczęła się od chęci udzielenia odpowiedzi na dobrze znane nam wszystkim Kobietom pytanie: „W co powinnam się dzisiaj ubrać?”

Mała rodzinna firma została założona ponad 25 lat temu, a jej głónym celem było uszczęśliwienie wszystkich kobiet, bez względu na koszt. Wszystko zaczęło się od marzeń małej dziewczynki, która kiedyś przymierzała buty swojej mamy, a później rozwinęła pasję do branży modowej i projektowania strojów. Założycielka marki i dyrektor kreatywna marki NISSA rozpoczęła karierę w branży mody jako modelka. Po latach doświadczenia w modzie, gotowa na kolejny krok stworzyła markę NISSA wraz z siostrą i matką.

W dzisiejszych czasach pomysł okazał się wielkim sukcesem, ponieważ pasja do kobiecego wszechświata z wyrafinowaniem i elegancją przechodziła na nowe poziomy, krok po kroku,  od kobiety do kobiety.

Każdy ze stylów NISSA jest projektowany z największą pasją i produkowany z wielką starannością w naszych własnych zakładach produkcyjnych w Europie.

NISSA to marka stworzona przez kobiety dla kobiet. Ponieważ 99% naszych współpracowników to kobiety, ich oddanie i pasja do kobiecego wszechświata są obecne w każdym dziele firmy NISSA.

Każdego sezonu NISSA prezentuje swoje najnowsze projekty na międzynarodowych targach w stolicach mody, takich jak Londyn, Nowy Jork, Mediolan, Moskwa czy Düsseldorf, prezentując limitowane edycje, zrównoważone kolekcje uwzględniające rozmiary.

Dziś historia firmy NISSA jest kontynuowana, zgodnie z nienagannymi wskazówkami i zasadami, zawsze spełniając życzenia kobiet, czyniąc każdy dzień wyjątkowym.

Od tego roku w związku z sytuacją pandemii zaczęliśmy produkować w naszych fabrykach sprzęt ochronny, taki jak maski, fartuchy, kombinezony.

O

test

Orlen Asfalt

ORLEN Asfalt Sp. z o.o należy do Grupy Kapitałowej ORLEN i jest jednym z największych w Polsce i Europie Środkowej dostawców lepiszcza bitumicznego wykorzystywanego do produkcji nawierzchni asfaltowych. Całościowy pakiet udziałów w spółce należy do PKN ORLEN S.A. Pod nazwą ORLEN Asfalt spółka została zarejestrowana w dniu 21 lipca 2003 r. z siedzibą w Płocku przy ulicy Chemików 7, a od 1 marca 2015 roku przy ulicy Łukasiewicza 39.

Od października 2012 roku ORLEN Asfalt jest właścicielem czeskiej spółki ORLEN Asfalt Česká republika, powstałej w efekcie zakupu 100% udziałów spółki Paramo Asfalt, zajmującej się sprzedażą asfaltów produkowanych w Litvinovie i Pardubicach.

17 kwietnia 2013 roku oficjalnie zarejestrowany został pod nazwą ORLEN Asfalt Sp. z o.o. PLOCK – Sucursala Bucuresti oddział w Rumunii, zapewniając tym samym dalszy intensywny rozwój aktywności na rynkach południowych oraz na wydłużenie sezonu sprzedaży. Rok później spółka stała się użytkownikiem terminala kolejowego, powstałego z myślą o usprawnieniu przeładunku asfaltu i przyspieszeniu dostaw na linii Polska – Rumunia. Na nowo powstałym obiekcie zostały zainstalowane trzy zbiorniki z pełną infrastrukturą, przeznaczone do magazynowania asfaltu o łącznej pojemności 5000 ton.

Aktualnie ofertę Grupy Kapitałowej ORLEN stanowią asfalty pochodzące z pięciu ośrodków produkcyjnych w Płocku i Trzebini (Polska),

Pardubicach i Litvinovie (Czechy) oraz Możejkach (Litwa): asfalty drogowe, asfalty modyfikowane ORBITON, asfalty wysokomodyfikowane ORBITON HiMA, asfalty wielorodzajowe i asfalty przemysłowe.

_________________________________________________

P

Packeta_logo

Packeta to globalna cyfrowa platforma dla e-commerce, świadcząca kompleksowe usługi logistyczne. Założona w 2010 roku w Czechach przez Simonę Kijonkovą jako spółka Zásilkovna, w ciągu dekady przekształciła się w holding funkcjonujący pod nazwą Packeta Group, zrzeszający 14 podmiotów. Firma, świadcząca kompleksowe usługi logistyczne dla sklepów internetowych, szybko zyskała pozycję lidera w branży.
Obecnie Packeta działa w 6 państwach, realizuje dostawy do 34 krajów, posiada ponad 11,5 tys. własnych punktów odbioru, 92 tys. punktów partnerskich i współpracuje z ponad 32 tys. sklepów internetowych. W 2021 obsłużyła ponad 73 mln przesyłek. Firma pomaga także swoim partnerom rozwijać biznes za granicą, elastycznie dostosowując usługę do ich potrzeb.

_________________________________________________

Pt_site

PESCADO GRUP Ltd.

PESCADO GRUP Ltd. jest obecnie jednym z głównych graczy na rynku produktów rybnych, oferującym szeroki asortyment produktów, a także usługi sprzedaży i dystrybucji w oparciu o najwyższe standardy. Firma jest liderem rynku w segmencie sałatek rybnych, ryb, ikry w oleju oraz w marynatach.

Produkty PESCADO są sprzedawane pod dwiema markami będącymi własnością firmy od 15 lat (BONITO i SALMAR), a także pod własnymi markami klientów Firmy, m.in. CARREFOUR, ARO, TIP, CLEVER.

Stosowane receptury oraz troska o utrzymanie wysokiej jakości produkcji, a także stosowane metody pakowania produktów, zapewniły PESCADO udział w rumuńskim rynku na poziomie około 35% całego segmentu.

PESCADO może zapewnić szeroką gamę produktów i usług dla swoich klientów – w tym wyjątkowo bogaty wybór produktów rybnych, sałatek z ryb, ikry, ryb wędzonych, marynowanych a także sprzedaż i dystrybucję produktów na terytorium Rumunii.

Firma poszukuje dostawców (producentów ryb i ikry) na polskim rynku.

_________________________________________________

Platinet

PLATINET S.A.

Platinet to międzynarodowa i dynamicznie rozwijającą się firma z branży elektroniki użytkowej, nośników danych, technologii bezprzewodowych, urządzeń mobilnych i akcesoriów komputerowych.

Jesteśmy znani jako wiarygodny producent i dystrybutor wysokiej jakości elektroniki o pozycji lidera wśród największych polskich eksporterów. Przez ostatnią dekadę wypracowaliśmy najwydajniejsze standardy biznesowe, które pozwalają nam działać na całym świecie i zarządzać ponad 3 000 portfolio produktów z siedzib w Europie, USA i Chinach.

Silna pozycja budowana przez lata zapewnia stabilność zarówno nam, jak i naszym klientom, którzy mogą liczyć na nasze pełne wsparcie logistyczne i biznesowe, zaplecze marketingowe oraz serwis. Dziś wyznaczamy trendy, budujemy europejski rynek urządzeń i technologii mobilnych. Nasza codzienna praca to szukanie ciekawych pomysłów i trendów na przyszłość. Robiąc to, jednocześnie potwierdzamy, że innowacyjne produkty mogą być dostępne w racjonalnych cenach. Właśnie dlatego skupiamy się na promocji wysokiej jakości urządzeń i technologii, które mogą być wykorzystane w pracy, domu i w biurze – oferujemy innowacje, które ułatwiają życie. Każdego dnia potwierdzamy biznesową wizję PLATINET: Zainspiruje nas przyszłości.

_________________________________________________

Port

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (PPL) jest wiodącym podmiotem lotniczej infrastruktury transportowej w Polsce, biorącym aktywny udział w kształtowaniu i rozwoju tego strategicznego sektora gospodarki. Jest liderem rynku, do którego należą kluczowe elementy infrastruktury państwa, gwarantujące niezakłóconą zdolność funkcjonowania podmiotów działających w branży usług lotniczych.

W zasobach PPL znajduje się m.in. Lotnisko Chopina w Warszawie (EPWA) – największy w Polsce i jeden z większych portów lotniczych w Europie Środkowo–Wschodniej. Lotnisko Chopina posiada status międzynarodowego centrum przesiadkowego, zapewniającego państwu dostępność do międzynarodowych szlaków komunikacyjnych. Stale utrzymuje i rozwija zdolność operacyjną na rzecz przewoźników oferujących m.in. połączenia długodystansowe. Lotnisko Chopina w Warszawie jest też bazą narodowego przewoźnika PLL LOT. W 2016 r. port ten uzyskał blisko 40 proc. udziału rynku w lotniczym ruchu pasażerskim w Polsce, realizując 155 tys. operacji, z których skorzystało 12,8 mln pasażerów.

P.P. „Porty Lotnicze” to również podmiot dominujący Grupy Kapitałowej PPL (GK PPL). Przedsiębiorstwo posiada udziały lub akcje 15 spółek m.in. zarządzających portami lotniczymi.

_________________________________________________

PRYMAT MARKA

Firma Prymat to jeden z czołowych producentów przypraw w Polsce dostarczający produkty najwyższej jakości o oryginalnym i intensywnym aromacie.
Firma Prymat powstała w 1983 roku. Początki to produkcja przypraw i koncentratów spożywczych. Jednak dzięki specjalizacji i intensywnej pracy z czasem Prymat stawał się coraz prężniejszą firmą, aby w końcu stać się wizytówką przemysłu spożywczego, jak i największym polskim producentem przypraw.
Grupa Prymat znana jest przede wszystkim dzięki dwóm bardzo znanym markom, takim jak Prymat i Kucharek. Marka Prymat oferuje m.in. przyprawy jednorodne, mieszanki przypraw, musztardy, marynaty i sosy sałatkowe. Marka Kucharek jest najpopularniejszą przyprawą uniwersalną w Polsce.
Przedsiębiorstwo jest właścicielem marek: Prymat, Kucharek, Smak, To Naturalne, Nadir oraz Prymat GastroLine.

 

_________________________________________________

test1

PROMASIBEVENT S.R.L.

Firma specjalizuje się w e-commerce i jest platformą dla szerokiej gamy produktów. Od ponad 10 lat firma tworzy produkty pod własną marką.

_________________________________________________

pronova

Pronova Poland to wyjątkowa firma, która dostarcza zintegrowane rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta w zakresie wyposażenia wnętrz. Jesteśmy kompletnym partnerem do współpracy, który
opracowuje pomysły i wyposażenie dla hoteli, miejsc publicznych, biur, restauracji i butików.
Pronova jest firmą zajmującą się rozwiązywaniem problemów i z nami znajdziesz wszystkie kompetencje, których wymagasz I potrzebujesz. Oferujemy między innymi sugestie projektowe / koncepcyjne, rysunki Cad w 2D i 3D, a także wirtualne renderingi, obliczenia konstrukcyjne i wytrzymałościowe, zarządzanie
projektami, plany czasowe, meble luźne / sofy / krzesła, meble specjalne, stolarkę, oświetlenie, a także dostarczać i instalować całe rozwiązania dla klientów z naszymi indywidualnymi instalatorami.
Posiadamy również własne zakłady produkcyjne z centrum magazynowym / logistycznym.
W Pronova znajdziesz szeroką wiedzę specjalistyczną obejmującą wszystko,
od zarządzania projektami, produkcji po montaż.

_________________________________________________

Ptak

Ptak S.A.

PTAK to największy okręg związany z przemysłem odzieżowym w Europie Środkowej, łączący zakupy hurtowe i detaliczne. Centrum otwarte w 1993 roku, dziś jest centrum eksportu polskiej mody na rynki globalne.

Największa część PTAK Fashion City to centrum hurtowe – najbardziej popularne miejsce zakupów przez sklepy i butiki w Polsce. Można tu kupić produkty tysiący producentów i importerów odzieży, z których większość stanowią polskie marki.

Miasto Mody PTAK znajduje się w samym sercu Polski, tuż przy głównym skrzyżowaniu, na skrzyżowaniu autostrady A1 i drogi ekspresowej S8.

_________________________________________________

logo_ptak_pion

ptak

Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej. Powstało z myślą o organizacji międzynarodowych targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych eventów komercyjnych również przez firmy zewnętrzne. Ptak Warsaw Expo tworzy 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni wynoszącej 143 000 m2 oraz ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej. 
Ptak Warsaw Expo to jedyne w Polsce centrum targowe o tak wyjątkowej lokalizacji. Położone jest 10 minut jazdy od największego w kraju międzynarodowego Lotniska Chopina i 15 minut jazdy od ścisłego centrum Warszawy, przy zbiegu najważniejszych dróg krajowych S7 i S8 oraz autostrady A2. Dzięki temu Ptak Warsaw Expo stwarza idealne warunki do biznesowych spotkań na najwyższym poziomie.

_________________________________________________

R

test

Raben Logistics Polska oferuje usługi z zakresu dystrybucji krajowej, międzynarodowej oraz kompleksowej obsługi logistycznej, a także frachtu morskiego i lotniczego.

W Polsce firma istnieje ponad 25 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i pozycja na rynku gwarantują świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług logistycznych.

Zasoby spółki to ok. 3700 pracowników, zróżnicowane magazyny o pow. ok. 500 tys. m2 i ponad 3000 nowoczesnych środków transportu.

Raben zajmuje się obsługą wielu grup produktowych, m.in. artykułów spożywczych, FMCG, kosmetyków, towarów przemysłowych i artykułów chemicznych oraz produktów niebezpiecznych.

Funkcjonująca od lat stabilna sieć oddziałów ułatwia szybkie i bezpieczne przemieszczanie przesyłek, zarówno w  Polsce, jak i w Europie.

___________________________________________________

test2

Rumunskie Smaki

Firma powstała w 2015 roku z inicjatywy Mariusa Navodaru. Głównym celem Rumuńskich Smaków jest promowanie MADE IN RUMUNIA w Polsce, bycie ambasadorem rumuńskiego wina i żywności wysokiej jakości, przyczyniając się tym samym do lepszego wizerunku Rumunii w Polsce i na świecie.

Liczne nagrody i medale otrzymane w różnych międzynarodowych konkursach potwierdzają doskonałą jakość rumuńskiego wina. Rumuńskie Smaki przeznaczone są dla wszystkich rumuńskich producentów wina i żywności, którzy chcieliby wejść ze swoimi produktami na polski rynek.

Dzięki doświadczeniu na polskim rynku, nasza firma może być najlepszym partnerem wszystkich inicjatyw, które mają na celu sprzedaż produktów spożywczych i produktów związanych z winem.

Nieustannie poszukujemy rozwoju naszego rumuńskiego zaplecza i partnerów, zachowując pasję do dobrej jakości wina.

___________________________________________________

S

test

SDK Management S.R.L.

SDK Management to firma działająca na rumuńskim rynku inwestycji w nieruchomości. Zbudowanaw oparciu o doświadczenie nowoczesnych menedżerów i ludzi biznesu z czasów, kiedy nieruchomości należały do państwa, rozpoczął swój pierwszy projekt w 2002 roku i błyskwicznie ewoluując co skutkuje spektakularnym wzrostem.

Firma SDK zapewnia doradztwo, projektowanie, finansowanie, zarządzanie budową i prowadzenie każdego rodzaju inwestycji w nieruchomości w Bukareszcie i innych dużych miastach rumuńskich.

_________________________________________________

Selena

Selena FM S.A

Selena operuje na rynkach międzynarodowych produkując i dostarczając profesjonalnym wykonawcom i indywidualnym użytkownikom szeroką gamę chemii budowlanej. Nasza oferta to m.in. piany poliuretanowe, kleje, uszczelniacze i systemy ociepleń budynków. Portfolio naszych marek otwierają Tytan Professional, Quilosa, Artelit Professional i Matizol.

Selena powstała w Polsce w 1992 roku, a budowane od tego czasu doświadczenie dzieli między cztery kontynenty, kilkadziesiąt państw i szereg obszarów działalności. Jesteśmy jednym z trzech największych producentów piany poliuretanowej na świecie. Globalne doświadczenia – zdobyte na zróżnicowanych rynkach lokalnych – pozwalają nam na stałe poszukiwanie nowych ścieżek rozwoju.

_________________________________________________

SmartPoint

SmartPoint S.R.L.

Smartpoint jest najważniejszą niezależną agencją w Rumunii, oferującą od 2005 r. zintegrowane usługi komunikacji zewnętrznej dla firm z różnych branż w Europie Wschodniej.

Głównymi atutami firmy są: wyspecjalizowany zespół, doświadczony w wielu dziedzinach; portfolio zintegrowanych usług komunikacyjnych (ATL / BTL / PR); doświadczenie w rozwoju regionalnych kampanii digitalowych (Rumunia, Serbia, Bułgaria, Chorwacja, Słowenia, Bośnia i Hercegowina) oraz udokumentowane wyniki.

Smartpoint prowadzi działania komunikacyjne ze swojej siedziby w Bukareszcie, ale także w regionie, poprzez zespoły w Belgradzie i Sofii.

Portfel klientów obejmuje liderów rynkowych, takich jak eMAG (część grupy Naspers), CISCO, Epson, Kingston Technology, Nordeus, NVIDIA, Sony, UPS, Reckitt Benckiser, Playstation, KDF Energy, NOD, Banca Romaneasca, Hemofarm, KDF Energy.

_________________________________________________

a3

Grupa SPB, europejski lider w segmencie tzw. ubezpieczeń affinity, z ponad 50 milionami ubezpieczonych. Tworzymy rozwiązania ubezpieczeniowe i assistance na zasadzie white label dla klientów korporacyjnych. SPB świadczy usługi całkowicie zintegrowane: od koncepcji produktu ubezpieczeniowego, taryfikacji, plasowania ryzyka, doradztwo dystrybucyjne, wsparcie sprzedażowe, zarządzanie relacjami z ubezpieczonymi, reporting techniczny, marketing operacyjny, aż po recycling uszkodzonych dóbr.

Współpracujemy z:
• operatorzy telekomunikacyjni, producenci zaawansowanych technologicznie produktów, dystrybutorzy detaliczni, dystrybutorzy e-commerce, podmioty sektora bankowego, instytucje finansowe

Tworzymy i zarządzamy programami ubezpieczeniowymi i serwisowymi dla Twoich produktów:
• telefony komórkowe, tablety, laptopy, konsole do gier wideo, urządzenia cyfrowe, odtwarzacze mp3 i wiele więcej

Zapewniamy:

 • ochronę pogwarancyjną urządzenia,
 • ubezpieczenia od zdarzeń przypadkowych uszkodzeń,
 • kradzieży, zalania, gwarancje dotyczące nieuprawnionego użycia i ataków wirusowych,
 • odzyskiwanie danych, cyberochrona

_________________________________________________

test

SuperBet

Firma bukmacherska działająca na rynku od 8 lat. W ramach planu podbicia rynku Europy Środkowo-Wschodniej, wchodzi do Polski. Jako nowy operator zakładów sportowych, Superbet otrzymał właśnie licencję Ministra Finansów na oferowanie usług zakładów sportowych.

Założony w 2009 roku w Rumunii, Superbet jest jednym z największych operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku bukmacherskim, zakładów wzajemnych i gier losowych. Firma przyjmuje zakłady na wydarzenia sportowe, polityczne i społeczne.

Lider rumuńskiego rynku Superbet jest jednym z głównych dostawców usług zakładów bukmacherskich w tej części Europy. Na poziomie międzynarodowym firma mocno inwestuje we własny zespół. W ostatnich miesiącach do zespołu dołączyli najlepsi eksperci z całej branży, posiadający wieloletnie doświadczenie w William Hill, Bet365, Ladbrokes i bwin. Planuje wkrótce otworzyć pierwsze 50 punktów.

_________________________________________________

test

Supersnow

Supersnow to firma oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie naśnieżania stoków narciarskich i specjalizująca się w zabezpieczaniu śniegu przed imprezami sportowymi. Chociaż Supersnow jest najmłodszą firmą w branży naśnieżania, w porównaniu z konkkurencją rozwija się znacznie szybciej.

Supersnow jest wiodącym producentem urządzeń do naśnieżania, takich jak armatki śnieżne, lance, wysięgniki, czy automatyczne systemy naśnieżania (SNOWMATIC).

Supersnow oferuje najnowszą innowacyjną maszynę – AWS – All Weather Snow (produkcja śniegu w temperaturach od 0 do +40). Rozwiązania oferowane przez Supersnow obejmują również projektowanie, rurociągi, stacje pomp, stacje uzdatniania wody, zbiorniki retencyjne.

Snow Making Systems Supersnow zajmująca się konserwacją i naprawą maszyn śnieżnych powstała w 2000 roku i stale się rozwijała. W 2005 roku wyprodukowano pierwszy pistolet na śnieg 900 M, w 2015 roku powstała nowa nowoczesna fabryka, w 2017 roku połączyła się z firmą Bӓchler.

Pistolety śnieżne Supersnow zdobyły uznanie w Azji, Europie i Ameryce Północnej. Jednak firma nie zatrzymuje się na swojej działalności i zamierza rozszerzyć działalność na inne rynki, takie jak Australia, Nowa Zelandia i Ameryka Południowa.

Supersnow zabezpiecza imprezy sportów zimowych. Firma współpracowała i brała udział w takich wydarzeniach jak Puchar Świata w Skokach Narciarskich – Zakopane, Mistrzostwa Europy w Biatlonie – Duszniki Zdrój, Puchar Świata w Skokach Narciarskich – Wisła i Białoruski Klub Biathlonu.

_________________________________________________

T

Test1_200x200

Tekna Chem Romania

TEKNA CHEM powstała dzięki gotowości grupy techników i chemików, którzy zdobyli ionierskie doświadczenie w branży cementowo-betonowej. Są oni obecni w tym sektorze od 1965 roku.

TEKNA CHEM powstała w wyniku fuzji grup chemików i techników, która połączyła wiedzę i technologiczne know-how, gwarantując sukces TEKNA CHEM na światowym rynku. Wysoko wykwalifikowani inżynierowie działu sprzedaży, pracują z klientami tam, gdzie są niezbędni, oferując im nie tylko szeroką gamę produktów, ale również pomoc techniczną konieczną przy wdrażaniu najlepszych rozwiązań.

TEKNA CHEM odpowiada na potrzeby swoich klientów rozmawiając z nimi oraz umiejętnie określając ich potrzeby – to pozwala na dostosowanie produkcji do wymagań klientów, takich jak: rodzaj aplikacji, agregaty do użycia, warunki pogodowe, ograniczenia implementacyjne oraz wiele innych.

_________________________________________________

tms

Dom Maklerski TMS Brokers S.A. działa na rynku od 1997 roku, by wspierać przedsiębiorców w zarządzaniu ryzykiem walutowym, surowcowym i stopy procentowej. Jesteśmy pierwszym walutowym domem maklerskim w Polsce i podlegamy rygorystycznemu nadzorowi KNF. W naszej historii pracowaliśmy z kilkoma tysiącami firm: od przedsiębiorstw rodzinnych po największe spółki notowane na GPW.

Od ponad 25 lat oferujemy importerom i eksporterom usługę bezpośredniego doradztwa korporacyjnego, ograniczając do minimum ryzyko walutowe.  W prestiżowych rankingach agencji Bloomberg, Reuters i dziennika Rzeczpospolita Departament Analiz TMS Brokers zajął w 2019 roku 1. Miejsce w kategorii trafności prognoz EUR/PLN.

Kantor internetowy TMS Kantor Premium to zautomatyzowana platforma multi-bankowa do wymiany walut po najbardziej korzystnych kursach na rynku. Platforma walutowa online umożliwia zawieranie transakcji z opcją zamrożenia kursu według potrzeb. TMS Kantor Premium to gwarancja bezpieczeństwa Twoich środków.

Zadzwoń i bezpłatnie porównaj swoje kursy walut. Sprawdź, ile zaoszczędzisz.

Od marca 2021 roku TMS Brokers należy w 100% do globalnego lidera na rynku wymiany walut – OANDA Global Corporation.
_________________________________________________

TransmecGroupLogo

TRANSMEC GROUP

Profil firmy

Dzięki ponad 160-letniemu doświadczeniu  że Grupa Transmec rozwinęła sieć, która jest w stanie zaspokoić nowe i rosnące wymagania rynku globalnego i firm na nim działających, oferując usługę 360 °, która jest elastyczna, szybka i niezawodna

Profesjonalizm naszego zespołu 1050 pracowników w 40 biurach w 14 krajach na całym świecie, w połączeniu z flotą 800 naczep intermodalnych, 150 nadwozi wymiennych, 180 ciągników i 5 firmowych pociągów towarowych oraz 700 000 mkw. powierzchni magazynowej sprawiają, że nasza Grupa jest odpowiednim partnerem dla firm poszukujących rozwiązań logistyczno-transportowych

Oferujemy specjalistyczną wiedzę w obszarze wielu  kluczowych sektorów  w tym motoryzacyjnym, spożywczym, modowym, hi-tech i meblarskim.  Obsługujemy ponad 1 000 000 wysyłek rocznie.

Jesteśmy w stanie zaoferować transport drogowy, kolejowy, lotniczy i morski na trasach w całej Europie i na świecie oraz usługi logistyczne.

V

test

Vinarte

Firma Vinarte aktywnie uczestniczy w rynku polskim, będąc idealnym dostawcą wina dla wszelkich imprez i klientów. Firma Vinarte została założona w 1998 r., Obecnie zajmuje się trzema obszarami uprawy winorośli, mianowicie Villa Dawn – Dealu Mare, Bolovanu – Sâmbureşti i Starmina – Mehedinţi, wszystkie w Rumunii.

W Sâmbureşti (okręg Olt, Rumunia) Vinarte uprawia winogrona na powierzchni 60 hektarów, na której znajduje się Zamek Bolovanu – jeden z najstarszych i najpiękniejszych w Rumunii. Skład mineralny to typowe gleby aluwialne, zdolne do produkcji win o wielkim charakterze. Idealny mikroklimat tych ziem gwarantuje doskonałą równowagę pomiędzy poziomem cukru, kwasowości i polifenoli.

W Starminie, Turnu Severin (hrabstwo Mehedinţi) Vinarte posiada obszar uprawy winorośli na poziomie 190 hektarów. Położona w południowo-zachodniej części kraju, ze śródziemnomorskim klimatem sprawia, że wina z tej winnicy zawsze wyróżniały się znakomitym smakiem. Tutaj temperatura idealna jest przez cały rok, a wiele godzin słonecznych pomaga osiągnąć pełną dojrzałość winogron.

W miejscowości Zoreşti, Dealu Mare (okręg Buzău) Vinarte posiada 132 hektary w jednym z najbardziej znanych regionów winiarskich. Dealu Mare jest szczególnie znana z produkcji win czerwonych.

___________________________________________________

W

Wasko

Wasko

Od ponad 25 lat dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego i ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.

Jesteśmy młodym (średnia wieku 31 lat), nowocześnie zorganizowanym, w pełni zinformatyzowanym przedsiębiorstwem, zbudowanym na solidnych podstawach finansowych, osiągającym poważne sukcesy w wielu dziedzinach życia gospodarczego kraju.

Po połączeniu w 2006 roku ze spółką akcyjną Hoga.pl S.A. – pierwszym portalem internetowym notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie – staliśmy się spółką giełdową, której kapitalizacja wynosi 300 mln zł.

Jako autoryzowany partner największych światowych producentów sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego oraz oprogramowania, dostarczamy naszym klientom rozwiązania wykorzystujące stabilne i nowoczesne technologie informatyczne. Jesteśmy jednym z wiodących krajowych dostawców specjalistycznych usług serwisowych.

_________________________________________________

test

Wens Travel

Wens Travel oferuje kompletne wycieczki turystyczne w Rumunii, będąc jednym z niewielu biur podróży, które rozumieją rolę doradcy i przewodnika, dostosowując wakacje i wycieczki do wymagań klienta.

Nasze usługi stopniowo ulegały dywersyfikacji, osiągając sukcesy w znalezieniu rozwiązań dostosowanych do potrzeb biznesu, rozrywki, imprez i związanych z nimi kompleksowych usług, w tym wynajmu samochodów, transferów, wiz itd.

Od 1997 roku naszą misją jest nadanie sensu i wartości podróżom i wakacjom, łącząc każdy szczegół w autentyczny i jednolity pakiet. Lojalność klientów potwierdza naszą kreatywność, doświadczenie i szybkość w tworzeniu niestandardowych pakietów w czasie rzeczywistym. Będąc w 100 procentach rumuńską firmą byliśmy świadkami miłości i profesjonalizmu w każdym rodzaju podróży. Z naszych usług skorzystało już ponad 15 000 klientów, co sprawia, że jesteśmy w czołówce najsłynniejszych biur podróży w Transylwanii.

W ciągu 20 lat działalności firma Wens Travel jest nie tylko dostawcą usług turystycznych, ale pomysłodawcą ciekawych wakacji. Nasze pomysły nie są inspirowane zdjęciami ani obrazami, opierają się na doświadczeniach naszych klientów i agentów. Dlatego też jesteśmy dumni, że możemy przekształcić i połączyć nasze doświadczenia z naszymi klientami, marzeniami i pragnieniami.

To jest dopiero Początek pięknej podróży.

_________________________________________________